reklama

LUTOWE MAMY ZE ŚLĄSKA

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez angelina, 16 Wrzesień 2005.

1. angelina

angelina Zaciekawiona BB

Cześć, nie mogę si e wkręcić w żadną dyskusję, a chciałam poradzić się i powymieniać doświadczenia w tematach "regionalnych" dotyczących ciąży i dzieci. Mam nadzieję, że są tu już mamy ze Śląska ;)

2. Kira25

Kira25 Fanka BB :)

mhm.... odzywa sie moj patriotyzm reginalny.... ;-) jestem z woj slaskiego, ale z Zaglebia...
    Sosnowiec

3. reklama
  4. joanna30

joanna30 Fanka BB :)

ja jestem z czestochowy,to tez slask

5. angelina

angelina Zaciekawiona BB

Mieszkam koło Rybnika więc dość daleko ale za to z racji pracy, znajomości i innych zajęć bywam b. często w Katowicach.
    Może orientujecie się gdzie najlepiej rodzić ze względu na dobrą opieke nad noworotkiem. Niestety grozi mi wcześniak....

6. Kira25

wczesniaczki, to najblizej i najbardziej pro, to w Krakowie....
    a u nas gdzies blizej... nie mam bladego pojecia...

7. Arkadiusz

Arkadiusz Fanka BB :)

czesc to ja tez sie przyłacze -my z michasiem i mezem jestesmy z wrocławia-pozdrawiamy wszystkie wrocławianki:)

8. Meme

Meme Początkująca w BB

Cześć, jestem Meme i jestem tu zupełnie nowa. Nie do końca wiem o co "biega w tej zabawie". W każdym razie też jestem ze Sląska - Bielsko - Biała i mam termin na koniec lutego. Razem z mężem czekamy na naszego synka, który kopie co sił i jakoś nie za bardzo chce się uspokoić. Ot, mały Bandito!

9. Kira25

Witaj meme w naszym gronie. Mam nadzieje, ze Rybka wciagnie Cie na nasza liste :-) Moze napiszesz cos wiecej o sobie??

10. reklama
  11. Ewelina

Ewelina Fanka BB :)

Cześć!
    Ja jestem lutową mamą, ale z zeszłego roku. Urodziłam córkę 18 lutego 2005 roku. Mieszkamy w Bytomiu.
    Pozdrawiam przyszłe mamusie

12. licha

licha Początkująca w BB

cześć, od dłuzszego czasu śledzę forum ,ale dopiero teraz zdobyłam się żeby coś napisać.od 7 lat mieszkam w Tychach,termin mam na 16 lutego.pozdrawiam wszystkich :)

Poleć forum