reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam!
Odkąd znalazłam forum przyszłych lutowych mamuś bardzo często do Was zaglądam. Postanowiłam więc również aktywnie do Was dołączyć.:-)
Mam przewidziany termin porodu na 1 lutego. Pierwsza dzidzia urodziła się 2 tyg wcześniej więc różnie może to być. Z tego co wiem niektóre z Was też mają terminy na koniec stycznia - początek lutego.
Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
grazi, Gosia78 witajcie serdecznie.Dziś zaczął m nie syrasznie brzuch boleć. Wysłałam m do apteki po no-spe i leżę.
Sprawdzałam posty kiniusi serduszko dzidzi przestało bić (*)(*)(*):-(
 
Częśc lutóweczki!
Witaj Gosiu78!
Agawa to leż i odpoczywaj!!!
Ja też widziałam co z Kiniusią, strasznie przykro:(
Anna ajra oczywiście nie chodziło mi o zwolnienie z pracy, tylko zwolnienie lekarskie!:))) Ja będę prawdopodobnie w czwartek rozmawiać z dyrektorką i zobaczymy co powie. Ale tak dla siebie to chciałabym popracować trochę, chyba że gorzej sie będę czuła albo dyrektorka będzie wolała zatrudnić kogoś od początku roku. zobaczymy.
Pozdrawienia dla Wszystkich Lutówek!:)
 
Cześć dziewczyny!:happy2:

agawa1 - pewnie kiszki się przesuwają...:wink: Dbaj o siebie i nie przemęczaj się! Jutro będzie lepiej!:cool2: No-spa powinna pomóc. Odpoczywaj duuużoooo:-D
Gosia 78 - Witaj!
Najka -
:biggrin2:

Pozdrawiam Was wszystkie
 
Anna ajra dokładnie kiszki mi sie przesuwały - powaga!! Pół nocy nie przespałam ale dziś już lepiej.
Najka ja też wyszłam z tego samego założenia co anna ajrai dyrekcji powiedziałam ze nie przyjde od września niech szukaja przez wakacje kogoś to raz bo nie chce robić syfu i w 1/3 roku klasy maturalne zostawiać. U mnie podeszli do tego logicznie i wyrozumiale i gratulowali zycząc wsio najlepsszego (zrobiłam to tzn powiedziałam jak był koniec roku szkolnego).Całuski na cały dzisiejszy dzień dla LUTOWINEK I FASOLINEK :-)
 
Hej

Agawa1 - do łożka, bierz Miśka i odpoczywaj :-)
Gosia78 - witaj wśród nas ;-)

Ja dziś mam spokojna niedzielę, stwierdzam że jak się wyśpię to i kruszyna daje mi spokoj :-)

A z tego kalendarza wyszła mi córeczka :-D Na razie mam wrażenie że to córeczka ale dowiem sie w lutym czy mogę polegać na swoich wrażeniach ;-)

Pozdrawiam ze słonecznej Zielonej (nareszcie:-D)
 
Witam się i ja,

Myyszaaa- a jak wyglądają wrażenia na córeczkę, bo ja tak bym chciała dziewczyneczkę? Tylko sama nie wiem. Raz mi się wydaje, że owszem dziewczynka, ale zaraz potem cieszę się i z chłopca. Taka głupiutka jestem.

agawa1 - to chyba już kilka z nas miało te bóle brzucha. Mnie pomaga doraźnie no-spa i wygląda jakby lepiej było. Czasami jednak jak złapie mocniej , to łzy w oczach stają - może nie z samego bólu, ale bardziej ze strachu. Dużo odpoczywaj. Mnie to najbardziej pomaga i wycisza, choć pewnie przy małym dziecku to wcale nie jest łatwe.

Gosia78 - witamy cieplutko!!!

anna_ajra, Najka- ja już w pracy nie byłam od 20 czerwca, ale nie pracuję w szkole (choć mogłabym uczyć polskiego lub angielskiego) i nie musiałam podejmować decyzji co do powrotu na samym początku ciąży. Myślałam, że mogę wrócić i odejść kiedy chcę, bo tak było do tej pory. Ale w sumie teraz szybko znaleźli dziewczynę na moje miejsce i to jak tylko się dowiedzieli. Nie spodziewałam się, że tak ekspresowo to nastąpi. Młodziutka, atrakcyjna laska z długimi nogami. Do występów przed kamerą jakby co to zdecydowanie lepiej się nadaje. I zna chyba ze 3 języki. Trochę smutno, ale cóż. Ja już i tak ostatnio mało zajmowałam się dziennikarzami, a z obecnym wyglądem, to najwyżej do radia mogą mnie wysłać. Do biegania też już nie mam tyle siły, co kiedyś, a mimo to żal do nich mi pozostał. Nikt nie lubi atrakcyjniejszej konkurencji.

Jeszcze prawie cały ten tydzień jestem u rodziców i w czwartek wracam do Wa-wy na wizytę u endokrynologa. Mam nadzieję, że dalej wszystko będzie dobrze z moimi hormonkami.

Pozdrawiam Was cieplutko z niestety mało słonecznej i szarej lubelszczyzny.;-):tak:
 
hejka dziewczyny. Właśnie wróciłam z Woodstocku więc jestem padnięta. PObieżnie przeczytalam Wasze posty.

Jeśli chodzi o moje wesele to bardziej będzie takie malutkie przyjęcie na ok. 30 osób w restauracji. Bierzemy tylko ślub cywilny, mój Maciek jest niewierzący. Jakoś niewiele narazie o tym ślubie rozmyślam, dużo się dzieje w moim życiu.

Co do ruchów to jak ja zaczęłam je czuć w 16 tygodniu to lekarze nie chcieli mi wierzyć że tak wcześnie, więc może dziewczyny w 12 tygodniu to czujecie ruchy jelit a nie dzidzię. Mi właśnie czasami tak jelita się przesuwają jakby to właśnie dziecko było, ale zdaję sobie sprawę że na dziecko byłoby to dużo za wcześnie.

Jeśli chodzi o ten kalkulator to mi się nie sprawdził co do Wiktora. Wychodzi że powinna być dziewczynka. Teraz wychodzi mi chłopiec więc może tym razem będzie dziewczynka :)

Przykro że Kiniusi nie wyszło, szkoda też że nie odezwała się do nas :(

Wogóle po ostatniej wizycie u ginekologa wdała mi się jakaś infekcja, wszystko mnie tak swędzi że szok. Nie wiem czy winić lekarza czy co ?

No i witam nowe koleżanki.
 
cCzesc dziewczyny Wczoraj wróciliśmy od teściów. Pogoda dopisała wszystkie ciotki chciały zajmować sie Julką więc odpoczęłam jak nigdy co nie zmienia faktu ze dziś znów czuję się jak po hucznej zabawie:blink: Wyglada na to że powoli zaczynjamnie męczyć wszelkie wyjazdy z domu:szok:
Przykro mi z powodu Kiniusi:no: Rzeczywiście szkoda że do nas sie nie odezwała.
Jeśli chodzi o kalkulator to u mnie się sparwdziło co do Julki Teraz też wychodzi dziewczynka Zobaczymy za parę m-cy;-)
Grazia agosia 78 witajcie:-) Gosia mnie też wychodzi że powinam urodzić pod koniec stycznia ale skoro dziewczyny mnie nie pogoniły ...;-) Jeśli liczba w twoim niku to rok urodzenia to jesteśmy równolatkami:tak:
Kropecka ty sie nie zastanawiaj tylko biegnij go gina co masz sie męczyć poza tym w ciąży wszystkie infekcje są niebezpieczne a jak tma na woodstoku było? prosimy o szczegóły:tak:
Ja też mam tylko śłub cywilny. Kościelnego już mi sie nie chce mój M też uważa się za niewierzącego choć gdybym naciskała to i kościrelny by był ale jak pomyśłę o kosztach bo jak rocić kościlny to z całą imprezą oczywoiście:tak:, to mi sie mocno odechciewa. Między nami to nic nie zmieni.Nadal będziemy żyć ja \k żyjemy tylo dojdzie kredyt za imprezkę dla rodziny a byłoby ok 40 osóbnie to ja wolę na wczasy do Egitu na przykład:happy2:
 
reklama
Hej

Dziewczyny - wrażenie na dziewczynkę - jest takie że cały czas myślę że to dziewczynka... ;-)
A potem w lutym będę miała niespodziankę - i chłopiec będzie:-D
Pochwalę się - moje wesele było na 40 osób - ale zrobiliśmy to na dzień przed sylwestrem -
i był tylko obiad - i było tak jak chcieliśmy szybko i sprawnie - i tanio ;-) miło wspominam;-)

Pozdrawiam ze słonecznej Zielonej Góry
 
Do góry