reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

witam

Sewi ma dzis goraczke 38,6
lezy teraz pod kocykiem

Niki spi

przyszlirodzice nawet byloby mi to na reke jakby sie zarazila, mieli by juz z glowy ospe :)

pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny!:-)
Ja tylko na chwilkę… nawet nie wiem od czego zacząć? Dużo się dzieję i już nie nadążam…
Zacznę od najważniejszych wiadomości:
1. Michaś ma znów anginę!!!:wściekła/y:
2. Miała stłuczkę swoim „nowym” autem i tego dnia wszystko szło nie tak (opiszę później) – niczym piątek 13-go.:no:
3. Wczoraj byłam na zebraniu w przedszkolu (16:30 – 18:00) i szczerze mówiąc nie spodziewałam się takich emocji… :eek:
4. Moja teściowa jest w szpitalu.

Najka – nie ma za co, zawsze do usług.:-D
Dziękuję za gartulacje.:-) I Tobie Aniu za przekazanie informacji.:-)

Mam nadzieję, że jutro uda mi się napisać więcej i Wam odpisać!
Pozdrawiam gorąco!
 
Witamy w ten pochmurny ranek . Pada a ja mam dosc takiej pogody czekac tylko kiedy mnie chandra dopadnie:no:. Kuba chory zawiozlam go do szkkoly i przywiozlam z powrotem wymiotowal w szkole :-(nie wiem co jest czy to na tle nerwowym czy cos innego w szkole maja gloskowanie i Kubie nie za bardzo to idzie nie chce mu sie tego uczyc Pani niby powiedziala ze nic na sile :-(. Moja mama w szpitalu wlasnie ma operacje czekam na wiesci jak na szpilkach niby tylko usuwanie kamieni ale zawsze stres i nerwy o kochana osobe zostaja. :-(
anna ajra zdrowia dla tesciowej, dla Michasia rowniez stluczka:szok:daj znac jak bedziesz miala chwile co i jak no i co tam w przedszkolu.
Patrysiu zdrowka dla Sewcia moje blizniaki mialy ospe i Kuba tez sie zarazil mial wtedy 9 miesiecy i przeszedl to okropnie nie bylo miejsca gdzie nie mialby krosty i bardzo wysoka goraczka no ale mam po klopocie tylko Bartek jeszcze zostal z chorobami
mysza gratuluje ruchow:-D
 
anna ajra zdrowka dla Michalka, ogladalam film ktory dodalas na facebooku dzieciaczki masz swietne

ania31 zdrowka dla Kuby, daj znac ja po operacji mamy,

ja tylko na chwile ide spr temp malej bo co za ciepla jest :/
 
witam wieczorem
mala goraczke miala 38,9
Sewi juz bez goraczki ale wczoraj mial 39,5
teraz spia na szczescie :tak::tak:

Ania31 i jak z mama :confused::confused::confused:

ja zmykam ogladac top model i spac :-D
dobranoc ;-)
 
Patrysiu moja mama oslabiona po zabiegu caly czas wymiotuje po narkozie :-(nie wiem czy to normalne tak dlugo:confused:. Zdrowka dla dzieciaczkow co z mala:confused:
 
Ania 31 nie wiem czy to normalne ze czlowiek wymiotuje po narkozie. Pytalas lekarzy? Moze musi dojsc do siebie a kazdy organizm inaczej to przezywa...

ja sie witam, w niezbyt dobrym humorze
niewyspana jestem... :-(
mala w nocy obudzila sie z goraczka prawie 40 stopni :szok:
przez cala noc robilam jej zimne oklady, dalam jej paracetamol i spadlo tylko do 38,7
a bilo od niej cieplem jak nie wiem
spala dzis u dzieci w pokoju bo mala caly czas marudzila
karmie ja tylko w nocy cyckiem ale ta nawet cycka nie chciala...
wkoncu kolo 6 wypila cycka i poszla spac
ale spala ze mna cala noc...
dzis tez od rana marudzi
spala tylko chwile
Sewek ok goraczki nie ma
a mala ma ponad 38
zobaczymy jak bedzie potem :tak:
m poszedl do pracy... :sorry2:
 
Witam się:-) po tak długim czasie :sorry2: Czytać czytałam na resztę czasu brakowało.U na wszystko po staremu Julka chodzi do przedszkola chętnie.Oliwka ze mną w domu Ja szukam pracy ale idzie mi to jak krew z nosa:baffled::dry:
Najka Oliwka ogromniaste gratulacje:-)niech dzieciaczki zdrowo się chowają:tak:
Przyszlirodzice pytałaś się ospiralę Ja Zakładałam ok pół roku po urodzinach Oliwki. Za samo założenie w gabinecie prywatnym zapłaciłam 350 zł Wybrałam spiralę miedzianą ,płaciłam za nią ok 100 zł Wskazała mi ją pani ginekolog ,oczywiście wypisała receptę Spiralę mam założoną na pięć lat. W moim przypadku jedynym efektem ubocznym jest ból brzucha przed zbliżającą się miesiączką Inne dziewczyny skarżą się na zwiększone krwawienie menstruacyjne , nawracające stany zapalne Jeśli chodzi o samą spiralę to wybór jest wszelaki różnią się materiałem z którego zostały zrobione, okresem na jaki ją zakładasz i oczywiśie ceną:-) tutaj wymądrzać się nie będę Tak czy siak czeka cię wizyta u giekologa
Anna ajra i jak wszystko w porządku? Przesyłam ci wirtualne tulasy mocno mocno;-)
Ania31 moja mama również długo wymiotowała po narkozie
Patrysia ech tak to jest jak dwoje dzieci choruje Trzymaj się kochana:tak:
Ja uciekam Ostatnio z M odkrywamy na nowo "Trzecią planetę od słońca" Teraz bawię się znacznie lepiej niż wtedy gdy oglądałam to po raz pierwszy :-D a miałam wtedy chyba czternaście lat;-)
 
Hej
U mnie wesoło Mikołaj nawija - jak najęty :-) Odpieluchował się :-D(już ponad miesiąc mam spokój) Dziewczyny - moje dziecko mam wrażenie żyje powietrzem :-D A właśnie Cloe co robisz z dziewczynami w domku ? :-) Macie jakieś pomysły na zabawy dla 3-latka ? :-)
A co do drugiego - to jeszcze nie znam płci :-) ale wszyscy dookoła obstawiają chłopaka :-D Czasami wieczorem dyskotekę mam na maksa :-D

Ania_ajra - pisz co tam ... Zaczęłaś opisywać dzień nieszczęść...
Patrysia - jak tam mała??
Ania31 - jak tam mama??
Ania_PR,Najka - a u ciebie ?

Rekinasiu :-) przywołuje Cię do tablicy :-D


Pozdrawiam
 
reklama
:-)Cześć dziewczyny!
Ja (znowu) tylko na chwilkę… Och, tyle się dzieje… urwanie głowy :rolleyes2:
1. Michaś miał w poniedziałek pasowanie na przedszkolaka (uuu… piękne wydarzenie):-D
2. Wczoraj miał wymaz z gardła – wynik w poniedziałek:oo2:.
Koleżanki z pracy powiedziały mi dzisiaj bym się spodziewała gronkowca jak nic :huh: – szok!:szok:
3. Na L-4 byłam w środę i jak na złość wpadły mi kluczę w szyb od windy:surprised:. Adam był w pracy, a ja zapomniałam komórkę w domu!:no2: Teścia nie było w domu, ani jednego numeru nie pamiętałam…:growl: dzieci były już zmęczone i głodne – ale miałam stresa…:rolleyes2: uff...
4. W pracy, jak to w pracy – ogrom papierów i mało czasu.:no:
5. Aha... mieliśmy jeszcze pożar na półpiętrze w naszym pomieszczeniu gospodarczym :szok:- masakra! Sąsiedzi zbiegli się do nas, bo pojawił się dym na klatce schodowej...

Nie wiem, czy to wszystko... ale chyba najważniejsze wydarzenia ostatnich dni ;-)
Nawet w weekendy ciężko wygospodarować czas, ale postaram się :wink:
Pozdrawiam Ciebie!
 
Ostatnia edycja:
Do góry