reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Truskawko gratuluję zdanego egzaminu :-D Fasoleczek wiedział jak pomóc Mamusi. Obrona to już formalność. oczywiście będziemy trzymać kciuki :-D

A co do bety, to ja sama robiłam dla siebie i dopiero jak zobaczyłam wynik, a po 2 dniach przyrost to uwierzyłam, że dzieciątko we mnie jest :-D Testy sikańce nie są dla mnie wiarygodne, chociaż i takie zrobiłam i trzymam na pamiątkę. W grudniu zeszłego roku test sikany pokazał mi 2 kreski, a w ciąży nie byłam :-( Bardzo przykro mi było.

Co z Kasoku?

Monila pewnie dobrze sie bawi na wyjeździe :)
 
reklama
ja miałam zawsze cykle mega regularne i nigdy zadnych opoznien, objawow niby ciazowych itp. wiec chyba tym razem jest cos na rzeczy ;) po za tym tak jak pisalam wczesniej u mnie sie z powodu nawalu obowiazkow w ostatnim czasie, stresu musialo cos porzestawiac bo ja nie mialam zajsc w ta ciaze ;) a czytalam kiedys o czyms takim jak ciaza biochemiczna, test ci wychodzi pozytywny ale w ciazy sie nie jest, no ale to oczywiscie organizm tez nie daje jakichs tam oznak ciazowych chyba ? ja lewus jestem, dopiero sie wszystkiego bede musiala nauczyc :) oczywiscie jesli wtorkowe usg wyjdzie dobrze..
 
truskawa_87 gratuluję zdania egzaminów ,nie:no: nie dostałam żadnych leków ale w razie czego mam jeszcze stare ale mam nadzieję że nie bedą potrzebne
icon7.png
poroniłam bo byłam chora i to porządnie i nie wiedziałam o ciąży i z mężem staraliśmy się dalej (dostałam normalną @ więc nie wiedziała że jestem w ciaży)i po przytulaniach dostałam plamień zrobiłam test byłam szczęśliwa ale lekarz przez 3 tyg. nic nie widział
icon9.png
i lerzałam w szpitalu a le bez zabiegu ,z córcią też nie miałąm żadnych oznak ciążowych a jest zdrową 4-latką:-) i było wszysko ok więc mam nadzieję że jak pójdę na wizytę to będzie biło już serduszko:tak:
 
Ostatnia edycja:
Truskawa, to nie tak. Ciąża biochemiczna to taka ciąża, która rozpoznać się da tylko badaniami laboratoryjnymi (np. Beta Hcg) ale obumiera na wczesnym etapie, jeszcze zanim będzie ja można uwidocznić w badaniu ultrasonograficznym. Test nie wychodzi pozytywnie, jak ciąży nie ma. Ciążę biochemiczne są bardzo częste i dlatego nie poleca się robić testów przed terminem @, bo przychodzi wielkie rozczarowanie, gdyż zazwyczaj taka ciążę organizm usuwa wraz z okresem i kobieta nawę o sprawie nic nie wie. Bywa też tak, jak i u mnie. Moja druga ciąża od początku słabo się rozwijała. Okres nie przyszedł (choć powinien i owi się nie przesunęła, bo to był cykl starań i dobrze wiedziałam kiedy była), testy wychodziły negatywnie. Dopiero po tygodniu test wyszedł. Poszłam do lekarza, na ust nic. Posłał mnie na betę. Pierwsza beta bez wątpienia ciążowa, ale bardzo niska. Druga beta nieco wyzsza, ale przyrost w okolicach 30%. Trzecia beta zaczęła spadać i dopiero wtedy poronilam, w jakimś 6 tygodniu. Ale nadal to była ciąża biochemiczna, bo nigdy jej nie zobaczyliśmy. Straszyli mnie, ze może to pozamaciczna, ale na szczęście nie.
 
Witam szanowne towarzystwo :-) dołączam do Was ale z pewną niepewnością... miałam w czwartek usg ale nie było widać serduszka :-(... czy wy też tak miałyście/macie? w pierwszej ciąży nie miałam takiej sytuacji i nie wiem co myśleć.
 
Sysia, to usg to miałaś strasznie wcześnie, wiec nic dziwnego, ze jeszcze serduszka nie byli widać. Ja jak robiłam usg w 5 tygodniu w pierwszej ciąży to raptem pęcherzyk był. Dlatego tym razem się juz nie spieszylam.
 
Sysia nie martw się:tak: ja tez byłam w 5 tc i był tylko pęcherzyk bo to za wcześnie jeszcze ale ja mam pracę dzwigającą wiec musiałąm iść na zwolnienie dlatego poszłam tak wczesnie no i wcześniejszą ciąże poroniłam :-(
teraz wizyta 8 lipca i mam nadzieję że już będzie biło serduszko :-D

dziewczyny powiecie jak wstawiacie suwaczki żeby były cały czas bo u mnie pokazał się raz i już w następnym poście go nie ma:no:

Sysia masz podobny tc do mojego tylko ja 7 i też mam córcie Lenke i za tydz.kończy 4 latka:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
he he to ciekawie :-) Jak wybierałam to imie to nie było takie popularne :-) Twoja też jest rozbrykaną diablicą?
no ja za tydz mam kolejne usg i mam nadzieje ze wszzystko sie wyjasni...
a co do suwaczka to w ustawieniach EDYTUJ SYGNATURE i wklejasz tam i zapisz , mi tak działa
 
agnieszka1004 w ustawieniach edytujesz sygnature, moze nie zapisalas zmian i dlatego zniknela?

a ja siedze wlasnie z farba na glowie.. naczytalam sie tyle ze wole juz nie zglebiac internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na jakiekolwiek moje pytanie, no ale wyjscia nie mialam ze tak powiem, bo akurat mialam robic odrosty jakos teraz a tu buch fasolek.. a wygladam juz jak wyplosz ostatni ze sie w lustro patrzec nie moge.. mam nadzieje ze grzechu jakiegos wielkiego ciazowego nie popelniam.. ;)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedz mam nadzieję że będzie teraz ok:-)
Sysia moja też jest mały diabołek za tydzien ma urodzinki
laugh.gif

truskawa_87
ja w ciąży z córą też się farbowąłm i było wszystko ok teraz też poczekam jak będzie serduszko to też robię włosy
biggrin.gif
bo również mam ogromne odrosty
shocked.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry