reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

... 3.45... mamo, mamooo! bawimy się...


Flower ja mam podobnie jak Ty... takie nasze dzieci... luz... idzie się przyzwyczaić mimo że czuję się czasem jak zombi (patrz wyżej :baffled:) Kiedyś zaczną przesypiać... teraz jedzą częściej, takie mają potrzeby... nie idzie zapchać smokiem, wie kiedy smok, a kiedy jeść, smok działa na krótko, jak jeść, to jeść i musi być jeść. My się karmimy piersią, taki pokarm łatwo się przyswaja, nie zapycha mi syna, je często - wdał się w ojca. Nie dopajam niczym, nie oszukuję wodą, bo my jesteśmy wyłącznie na cycku.


Wzięłam terrorystę do łóżka, rozgląda się w tej chwili, przewinięty został, może go uśpię znowu... choć na 2 godzinki... Coś się ostatnio kłóci z prawym cyckiem, ale też teraz od 2 dni je mi mniej, a z tego cyca leci więcej mleka... już nie opróżnia mi do flaka, widać że coś zostaje. Teraz próbowałam mu jeszcze dać na chwilę, nie chciał, ryk że ma dość, jego się nie da przekarmić... dostał smoka...
 
reklama
Tynka- ja tez mam zamiar kupic womar eco 2 ale za kilka miesiecy! Firma przy projektowaniu tego nosidla wspierala sie spostrzezeniami mam z pewnego forum! Ich zdaniem tak male dzieci jak nasze beda sie w nich " topic", sugeruja tez zeby poczekac az dziecko zacznie siedziec!! Ja mysle, ze koncem sierpnia juz go kupie! Mloda zaczyna sie podnosic, wiec mysle ze sprawnie to pojdzie!! Ja narazie zakupilam chuste tkana:)
Flower- mam podobnie jak ty z tymi meczami!!
 
o widze ze nie tylko moj Gabrys to taki nocny marek jedzeniowy i zabawowy :)

Cyska a jaki kolor macie wozka :) i jak zadowolona jestes bo ja w sumie to bardzo!


poszukam tej ksiązki o spaniu! moze cos nam pomoze :)

magdabb no to nam sie trafili emowie! :-D
 
Synuś się pobawił, pogadał, ale udało się go przydusić ;-) razem ze mną pospał. Jak się obok położyłam, to głaskałam, tuliłam i odpłynął, a po nim odpłynęłam i ja :cool2: Po 5 coś kwękał, dałam cyca, napił się troszeczkę i dalej spał. W sumie wstaliśmy koło 7,30, wcześniej od 7,13 było jedzenie :) Pobawiłam się z brzdącem, zmieniłam pieluchę, rozebrałam z piżamki, znowu trochę zabawy i teraz odpłynął znowu :) to mam czas na śniadanie :)
 
flower-my mamy czarno-niebieski(m wybierał) i ja też jestem bardzo zadowolona.Super sie prowadzi,duży kosz.itp:-)
volare.jpg

mój mały poszedł spać o 20.30 i wstał o 5.30 i tak od kilku dni a więc luzik u nas.:-)
 
Ostatnia edycja:
czesc wszystkim.wczoraj weszlam z malym na wage i okazalo sie ze maly ma 9 kg.musial niezle urosnac w 2 tyg.bo co zakladam mu ciuchy ktore jeszcze 2 tyg. temu mial to okazuje sie ze sa dosc za male.teraz ma ciuchy na rozmiar 74 ale wiele nie brakuje zeby te niebawem byly male.w czw. ide na szczepienie wiec jak go poloze na wage to lekarka dozna szoku. moj maly ostatnio coraz pozniej zasypia, juz 2 dni pod rzad zasypia przed 23, budzi sie po 5, wypije butle i spi potem do 8.
mam pytanie jesli chodzi o podawanie soczkow.od ilu lyzeczek zaczynacie?mam soczek hippa marchew-jablko i nie wiem jak go podac zeby malemu nie zaszkodzic.
 
klocek z niego jest niezly.nikt na dluzej nie jest w stanie go nosic na rekach.maly urodzil sie tydz. przed terminem i wtedy mial 4 kg.jakbym go przenosila to chyba bylaby cesarka.moj maz i ja jestesmy wysocy wiec synus nam pewnie dorowna.
 
W przypadku Macka soczek mial podawany troche pozniej, kolo 7 mies, rozcienczony z woda pol na pol. W butli. I skonczylo sie jak w przypadku herbatek, pluciem. Ja nie naciskalam. No i mlody do pojscia do zlobka tylko wode pil. Z mloda tez dopiero po roku soczki dostanie, niech sie uczy wode pic. Maciek do tej pory woli wode od wszelkich innych pic :-)
 
reklama
trina - całkowicie popieram, też mamy tak z wodą u Nadii i będą młodą uczyć na wodę:)

my własnie czekamy na kibiców, znajomych, grill się pali, pstrągi dochodzą, pogoda się trzyma:)
 
Do góry