reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Cześć dziewczyny! Ale się naczytałaaam! Od pierwszej strony, fajnie :)

Dołączam do Waszego grona lutówek (mam taką nadzieję ;)

Tak w skrócie:
OM: 30.04 (cykle mam nie regularne średnio 31 dni)
2.06 pretest: 1 kreska i znikomy cień 2 kreski (pod światło)
3.06 (35dc) pierwsza beta: 53 mIU/ml
7.06 druga beta: 443 mIU/ml
9.06 pretest: 2 wyraźne kreseczki

Zaczęliśmy się starać późno, bo dopiero od 21dc. Zapisałam się do gina na 16.06 (7 tyg od ostatniej @). Skoro cykle miałam nie regularne, jest możliwość, że coś już będzie widać? Chyba jednak pospieszyłam się z tą wizytą :/ Poradźcie coś.

Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku :)
 
Witajcie. Ja też już po wizycie.
Lekarka mnie zbadała, potwierdziła ciążę. Jestem w 6 tyg.(suwaczek jednak dobrze pokazuje), termin porodu 6.02.2012. Usg-ie nie miałam robionego - dopiero na kolejnej wizycie będę miała, czyli za 2 tyg. Kartę ciąży też mi założą na kolejnej wizycie. A kolejna wizyta 28.06 - w męża urodziny hehe będzie miał prezent :D

Hehe mąż dzisiaj z tekstem czy już wiadomo co będzie - ahh oni nic nie widzą... hehe

Trzymam kciuki za Was - zobaczycie u Was też będzie dobrze ;)
 
M85 jeżeli zaczeliście sie starać od 21dc to znaczy że do zapłodnienia nie doszło wcześniej niż 21 maja. licząc od tej daty 16.06 beda 3 tygodnie i 5dni co oznacza że pęcherzyk powinno być widać na serduszko może być za wcześnie. Ale jeżeli owulacja i zapłodnienie były później niż 21 maj to możesz zobaczyć zmiany w macicy ale pęcherzyk nie koniecznie musi być widoczny.
Ja na usg 3tyg2d po zapłodnieniu widziałam 8mm pęcherzyk ale wiem kiedy miłam owulacje i zapłodnienie. Na serduszko muszę jeszcze poczekać pewnie do przyszłego tygodnia. ;-)

Mina gratuluje posady i trzymam kciuki za rozwój pęcherzyka, głowa do góry bedzie dobrze:-)
 
Mina wielkie gratki teraz odpoczywaj kochana będzie dobrze tak sie cieszę
Mmona2 witaj i gratki
mama2006 super super
M85 witaj mamuśko
 
Mina właśnie mi się przypomniało że gdzieś wyczytałam że pęcherzyk jest widoczny na usg w przedziale beta hcg 500-1500 więc Ty masz jeszcze troche czasu zanim dojdziesz to górnej granicy...
nie martw się więc
 
Dziękuję kochane za wiarę i wsparcie.. lekarz mówi że do końca czerwca się wyjaśni co dalej z moją ciążą..
a dzisiaj oprócz potwierdzonej ciąży(śluzówka gruba ciążowa) i pracy była 3 dobra wiadomość że będę miała klientkę na masaż :) bo oprócz normalnej pracy zrobiłam sobie kurs masażu klasycznego i bańką chińską..bańka działa cuda na odchudzanie i cellulitis... przetestowałam na koleżance i ona teraz mi klientki nagania.. zawsze dorobi się parę groszy do urzędniczej pensji.. :)

Tynka dokładnie to sam o tej becie powiedział mi lekarz :)
 
Ostatnia edycja:
M85 mi jest duża szansa, że pecherzyk zobaczysz...na serduszko na pewno za wczesnie...
Ja teraz sobie zaczełam wkrecać, ze pecherzyk może sie dobrze nie rozwijać...boooosszzzee jaka ja głupiutka jestem..:/
Z jednej strony już mysle jak to bedzie usłyszec bicie serca, potem dowiedziec sie czy to chłopak, czy dziewczynka, mysle nad imieniem...a z drugiej ... az szkoda pisać...
Jak tak przez całą ciąze bede sobie wynajdywała problemy to sie chyba wykoncze...ale zbieram sie w grasc...przeciez musi byc dobrze, prawda?;)

A co do tego pecherzyka to by sie zgadzało...jak pierwszy raz byłam u gina to on tam ledwo ledwo zobaczył kropke, nawet za bardzo mi nie pokazywał...po wizycie mialam pobierana krew i wynik 563...
 
Ostatnia edycja:
Paluszek_ doskonale cię rozumiem, bo czuję się tak samo. Nawet już oglądałam na allegro kołyski (strasznie bym chciała miec kołyskę dla maluszka na pierwsze miesiące), a potem sobie pomyślałam, że jestem głupia, bo to dopiero poczatek i nie wiadomo czy będzie dobrze.

Ale popołudniu odebrałam wyniki hcg - 2558, progesteron 37,22 ng/ml :-)
hcg mnie bardzo ucieszyło, ale czy ten progesteron nie jest za wysoki? Bo w necie znalazłam różne normy i jedna podaje między 10 a 20. I teraz sama już nie wiem.
 
reklama
Witajcie Lutówki :)
Dziś zrobiłam test i pokazały się 2 różowe kreseczki :) popołudniu zrobiłam kolejny test i kreski były równie śliczne :)
Ostatnią miesiączkę miałam 10 maja, więc na oko suwaczka to 5 tydzień :) w czwartek idę do gina potwierdzić ciążę ( póki co do najbliższego, bo na mojego muszę czekać dłużej )
Jestem troszkę zszokowana, ale niesamowicie szczęśliwa :)
Martwią mnie tylko delikatne ukłucia po lewej stronie w podbrzuszu. Mam nadzieję, że to normalny objaw...

Pozdrawiam wszystkie Ciężarówki ;)
 
Do góry