reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

siemka !

smoniczki nie przebilam w dekoracjach ale za to mam miche salatki, pizze, zimne nogi i cos tam jeszcze, ktoras wpada ???

Zycze Wam laseczki zdrowka w nowym 2014 bo to najwazniejsze ! a 2013 zegnam z sentymentem, piekny to byl dla mnie rok, glownie dlatego ze pojawil sie Cortinek ...

NAJLEPSZEGO !

czirs ;-)
 
reklama
Pierwszy post w Nowym Roku :)))

Jak wam mija sylwester? U nas młoda walczyła do 23:30 i padła a my teraz rozkoszujemy się "ciszą" z zza okien.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego :)
 
Nie wiem czy mnie jeszcze tu pamiętacie, ale życzę wam:
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :-)
Zdrowia, dobrych humorów i dużo snu ( życzenia dla was i dzieciaczków)
 
Hej hej :)
No I nadszedl 2014 :-) niech bedzie cudowny!!!
Ja doczekalam Polskiego nowego Roku, Irlandzkiego juz niestety nie:-D zasnelam a po godzinie obudzila sie moja kluska I tak jeszcze ze 3 razy w nocy, tak ze jesli bede miala taki caly rok to ja dziekuje :) a z samego rana tak mi przygrzmocil z glowki, ze az polala sie krew I mam spuchnieta cala gorna warge:szok::-D:-D
 
Martik u nas też kilka pobudek nad ranem :-( nie potrafię dojść od czego zależy że nie raz prześpi całą noc a nieraz co chwila się budzi.
I jeszcze do gili doszedł kaszel, na razie sporadyczny ale zaczyna mnie to martwić bo myślałam że wychodzimy na prostą a tu doopa :-(
A z dobrych rzeczy to z Madzi zrobiła się straszna gaduła :-) na okrągło dadadadada albo tatatatatatata nie raz tak się nakreci że jak katarynka nadaje :-) ubaw po pachy przy tym :-D
 
hejo amigos:-D

i żyje i ja :) cudaśne te święta z maluszkami nie?? u nas choinka jest straaasznie oblegana. światełka muszą obowiązkowo migac, bo inaczej histeria:-D

Czy Wasze maluszki to też takie przylepki mamusine? lena to najchętniej by nawet spała na mnie... krok za drzwi zrobie i ryk jakbym na rok do Australii wyjeżdżała.......
 
Witam w nowym roku!☆

domikcw
z przylepami maminymi masz racjię. Z moim Adaśkiem już od dkłuższego czasu jest ryk kiedy mu znikam. Nawet jak idę do wc to nie może wytrzymać. Z tego co wyczytałam to jest to w normie; po prostu ma taki okres mamisynka:-).
Ulubioną działalnością małego jest stanie. Wspina się na wszystko, staje przy meblach, nogach( żywych lub nie hihihi ) , przestępuje z nogi na nogę i..... stoi. :-)

pozdrawiam
 
GIA gratuluje:) zdolny Adaś

Lena już ponad tydzień robi sobie przerwy w spaniu i co dzień w dzień po 2 godziny a czasem więcej.... nie chce za cholere spac. zabawa jej w głowie. a potem ląduje u nas w łożku bo już sił nie mamy jej usypiac. tragedia!!!
 
reklama
Zrzuciłam zdjęcia z aparatu na lapka i załączam sweetfocię Adasia :-)
 

Załączniki

  • SDC11760 (2).jpg
    SDC11760 (2).jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 37
Do góry