reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Martuszka, Felutek zdolniacha, że sobie sam muzyczkę zapuszcza ale moja Laura zapuszcza sobie nóżkami..tak nimi fika, że co chwila inna muza :cool::-Dz początku myślałam, że to duchy:sorry:
dziewczyny z ławeczki...ja często też do Was przysiadam...ćwiczę ale jak mi się przypomni i z chodakowskiej przerzuciłam się na mel i robię tylko brzuch, abs i pośladki;-)
 
Gosiu- ja poprosze pomidorowke- podwojna porcje:))) bo jeszcze pare dni na laweczce hihi:-) albo oddam moje gofry tej co odda mi swoja porcje zupki:)))
Gdzies mi wcielo wczorajszego posta:szok: wieczorem tu byl a dzisiaj rano go nie ma... cos chyba namieszalam gdy chcialam go edytowac... :eek:
Martuszka- tak trzymaj, nalezy sie upominac o zachwyty nad Felusiem, jak najbardziej!!! Zasluguje chlopak:))) - juz niedlugo w sklepach nowa plyta DJ Felutek- najlepsze mixy na nadchodzace lato!!!
Agaod- a to sie nie liczy:-D albo sie siedzi na laweczce albo nie:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Martuszka Ty jedna babo a gdzie autograf od Felka?? Nie ladnie olewac fanow;))

Ja juz nie wiem czy zebow gratulowalam, bo swiat fb myli mi sie z bb...jak matrix hahaha

Laski czy Wasze dzieci pija wode itp.? Moja do tej pory srednio pije a od czasu jak je obiadki kupka juz dosc gesta jest:/
 
My po szczepieniu. Antos płakał ale tylko chwilę. Dzielny jest mój chłopczyk.
Główka teraz też jakby spowolniła wzrost, ale wciąż jest w okolicach 98 centyla.

Mamy iść do lekarza sprawdzić Antkowe odruchy i napiecie mięśniowe, bo jego leżenie na brzuszku pozostawia wiele do życzenia. No. I przez to jestem taka wkurzona, że nie wiem co ze sobą zrobić. Przeżywam to strasznie, choć niby mam się na zapas nie martwić, ale w sumie bardziej się boję tego, że lekarz to zignoruje niż że cos znajdzie... Idę się z synem poprzytulać, bo mu się należy! A i ja też tego potrzebuję. Odezwę się później.
 
Martuszka i ja przyłączam się do gratulacji dla Felutka!!
Brawo mamuska dbasz o rozglos w sprawie nowych umiejetnosci:-D:-D:-D

Smoniczka udanego wyjazdu....

Gnidka nie stresuj sie na zapas, a co z jego leżeniemn na brzusiu?:sorry:

Bella moja bardzo chetnie pije wodę....korci mnie podać jej jakąś herbatkę, ale wtedy pewnie już wody nie zechce...

Ktoraś mama pytała o przeprowadzkę do swojego pokoju...my zamierzamy zza dwa tygodnie Lenke przeprowadzić..
 
Madzienka - Antos leżąc na brzuchu często lezy tylko na brzuchu, tzn nogi i ręce ma w powietrzu. Przytrzymuję mu czasem łokcie w podparciu, żeby mu się te rączki aż tak nie rozjeżdżały ale zostawię go tak na chwilke to zaraz rączki do góry...
 
hejo:) znów pada!!! mam 13 stopni za oknem:eek:to się nazywa lato.

MARTUSZKA gratki dla Felka. ani się nie obejrzysz jak on ta karuzele zacznie rozbierac na części:-D

a tak swoją drogą to dobra jesteś z tym postem:-D pójdę w Twoje ślady bo nade mną się nikt nie ulitował, że mała się piąty dzień drze i w nocy nie śpi:sorry: ot takie z Was kolezanki:confused2::cool2::-D

moja wodę pije. herbatke też. nie mam z tym na szczęście problemów. chociaż to. lizania marchewki musiała zaprzestac bo małą znów uczuliło. niech sobie ten mój pediatra w dooope włoży te swoje dobre rady...:wściekła/y:

Lenka też wyjmuje i wkłada sobie smoka i UWAGA, UWAGA przekłada z rączki do rączki zabawki;-)

GNIDKA moja też tak robi. na chwilę sie podpiera a potem laduje na brzuszku i łapki w górzę. idę w poniedziałak do neurologa to zapytam.

szyjka po cwiczeniach jej ładnie się skorygowała. nózki też lepsze. prawa raczka lepiej, ale lewa dramat! tak ją trzyma że nie idzie cwiczenia zrobic. eh... znów nas nie zaszczepią...

GOSIA ja na diecie ale i gofra poproszę. mnie za nieprzespane noce się nalezy nie??
 
reklama
Dzień dobry!

Martuszka - o swoje dzieci trzeba dbać, a jak!:tak: lepiej się już czujesz po tych ochach i achach?:-D
domikcw - Ty to już weteranka z walce z syreną Lenki, może dlatego my takie zołzy nie zwróciłyśmy uwagi:zawstydzona/y: oczywiście z całego serca współczuję:( medal za wytrwałość i cierpliwość się Tobie należy:tak: no i brawa dla malutkiej za nowe umiejęyności!
Gnidka - dzielny Antoś:) Jaśko jak zaczyna się denerwować na brzuszku to też robi samolocik:tak:

Uwaga teraz ja się pochwalę - moje dziecko mnie zaskoczyło i dokonało po raz pierwszy samodzielnych obrotów z plecków na brzuszek:-) Wczoraj tatuś wieczorem pokazał synkowi technikę wykonywania obrotów, a dzisiaj sam się dwa razy przewrócił. Muszę Jaśka częściej z tatusiem zostawiać, bo jednak chłopy to się ze sobą lepiej potrafią dogadać:-D

Mam taką propozycję, żeby tym naszym ławeczkowym koleżankom przykrości nie robić, możemy przenieść nasze zachwyty nad treningami i naszymi efektami do wątku "Kącik ćwiczeń" Co Wy na to?
 
Do góry