reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Kurcze to chyba jakas felerna noc nam sie trafila bo ja od 3 tez nie spalam ale to z powodu migreny strasznej i nawet nie mialam sily na forum wejść. Dopiero po apapie i lekkim sniadanku mi sie zaczelo poprawiac. Juz wieczorem jakies symptomy byly ale nic nie lykalam.

LADYLI jak cos Ci golabkow zostalo to ja moge przyjac bo mi sie nic nie chce gotowac.

Dziewczyny bez paniki - nic nam ani dzieciom sie nie.stanie! Zadnych czarnych scenariuszy nie ma co pisac bo po co sobie wykrakac. Musi byc dobrze i bedzie i ja sie tak nastawiam :-)

Przydalo by mi sie dzisiaj auto umyc bo rejestracji nie widac... Chyba troche glupio bedzie taka ciezarowka na myjni wygladac co nie? ;-)
 
reklama
Witajcie:)
U nas noc wyjątkowo spokojna i przespana co się bardzo rzadko zdarza :)
Dzisiaj planuje nic nie robić:-) jedynie trzeba pojechać odebrać wyniki gbs, a później jadę na obiad do rodziców ;-)
Co do snów...na szczęście nie mam, a jak już mi się coś śni to nie są to straszne rzeczy :) Czasami mam czarne myśli, ale jednak staram się myśleć pozytywnie, przecież będzie dobrze!

Miłego i bezstresowego dnia życzę:tak:
 
Ewka rozwalilas mnie z tym autem haha
Przeczytalam "chyba troche glupio bedzie taka ciezarowka" i moja wyobraznia dopowiedziala juz sobie, ze bedziesz sama auto myc i az mi sie goraco zrobilo hahaha

Ja dzis spalam jak aniolek :) zasnelam o 24, a o 1.30 tak mnie siusiu przycisnelo, ze myslalam,ze nie dobiegne! Pozniej o 5 siusiu i tak oto wstalam dopiero a Mila jeszcze spi :D Ma cos po rodzicach :D
Dzis w nocy dopadaly mnie skurcze, wiec znow cos sie zaczyna dziac :p jeczalam przez sen, a rano D do mnie pyta ze smiechem z kim ja orgazm mialam ahahaha
Wczoraj chcial sie przytulac, ale ja taka zmeczona bylam, za to dzis sie pooszczedzam :D
 
Maagsiaa no nie ma mi kto umyc bo malz wraca jak jest juz ciemno wiec zamierzam sama pistolet w.reke.wziac no chyba ze sie jakis mily pan napatoczy i za drobna doplata mi umyje :-D Nie mam w poblizu automatycznej niestety tylko taka samoobslugowa :-( hihi dodam jeszcze ze to będzie moj pierwszy raz bo nigdy jeszcze sama sie nie pokusilam a jak mylam to w domu na podjezdzie :-D Jeszcze nie wiem czy sie odwaze... P mnie zapytał "a to nie umylas sobie wczoraj?" ach ci mężczyźni ;-)
 
Cześć laski. Cóż to za nocne rozmowy polaków?
Ja kładę się spać na ok 1, wstaje ok 9, z kilkoma przerwami na siku,wiec nie jest źle.
Choć dziś mąż mnie przebudzeniu jak szedł do pracy i zdenerwował głupia gadka. I przelezalam chyba z pół godz i łzy mi leciały.
Na szczęście choć była piąta dopiero udało mi się jeszcze zasnąć i dopiero teraz śniadanie jemy :)
 
Haha Ci faceci :D ja przyznam sie bez bicia, ze tez nigdy nie mylam auta na myjni, ewentualnie gabka i wiadro :D ale jedz, umyj, tylko bez zbednego przemeczania sie, a maz bedzie szczesliwy :D
 
Ja zawsze oddaje na myjnie by mi wypucowali bo sąsiedzi.donoszą jak ktoś myje pod blokiem.
Ale w sumie place 35zl i mam wyszorowane w środku i.na zewnątrz za ta cene i święty spokój ;)
 
Moje dwie próby na myjni niestety ostatnio sie nie powiodly bo trzeba sie umawiac na termin taki maja przemial. A ostatnio mróz był wiec sie nie dalo.

A u nas takie piekne słońce ze jakby wiosna miala przyjsc :-o Zaraz ptaki zaczna spiewac i drzewa sie zielenic...
 
reklama
Do góry