reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lux Med Warszawa Czy tam jest choc jeden ginekolog wart polecenia?

Hej!
Ja byłam dziś pierwszy raz w Lux Medzie na Al. Stanów Zjednoczonych, to jest nowa przychodnia i trafiłam do dr Adamek i osobiscie mogę ją polecić. Bardzo sympatyczna, delikatna i z poczuciem humoru. Taka z którą można porozmawiać. To jest moja pierwsza ciąża i trochę się bałam poszukiwań lekarza prowadzącego ciążę ale wiem już, że dobrze trafiłam.
Pozdrawiam

[
 
reklama
Witam :) Mój mąż pracuje w Lux Medzie i mam jako żona tam abonament oraz wiedzą jakiego najlepszego specjalistę mi polecić. Jeżeli chodzi o ginekologa to jestem prowadzona przez panią dr. Klimczak. Ogólnie jestem b.zadowolona, ponieważ sama kieruje mnie na różnego rodzaju badania itp. Podobno nie jest łatwo się do niej zapisać, trzeba troszkę poczekać, ale dlatego, ze ma duzo pacjentek.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy ;)
 
Hej Myszqua, ja ide w poniedziałek do dr Adamek, cieszę się ze masz dobre zdanie o niej, bo zupełnie nie wiem kto to taki, poleciła mi ją dziewczyna pracująca w recepcji w Luxmedzie. Mam nadzieję,że dobrze trafiłyśmy :)
pozdrawiam
 
Zapisałam się do dr Marek, termin dopiero na czerwca, więc nie wiem czy jest taka super dostępna :baffled:, zobaczę jak będzie za miesiąc
 
Dziewczyny, na pewno nie polecam Pani Danielewicz-Rogala, małomówna, sprawiała wrażenie niezadowolonej że do niej przyszłam...koszmar!!!
 
Nie wiem czy to ta Danielewicz, bo chodzilam do niej nie w Lux Medzie, ale ja tez nie polecam. Byla lekarzem w Bielanskim
 
reklama
Witam :) Mój mąż pracuje w Lux Medzie i mam jako żona tam abonament oraz wiedzą jakiego najlepszego specjalistę mi polecić. Jeżeli chodzi o ginekologa to jestem prowadzona przez panią dr. Klimczak. Ogólnie jestem b.zadowolona, ponieważ sama kieruje mnie na różnego rodzaju badania itp. Podobno nie jest łatwo się do niej zapisać, trzeba troszkę poczekać, ale dlatego, ze ma duzo pacjentek.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy ;)


to coś się musiało pani doktor zmienić w podejściu do pacjentek, bo ja mam z nią związane jak najgorsze wspomnienia, chodziłam do niej zanim zaszłam w ciążę i była ok ale jak poszłam na pierwszą wizytę w ciąży to jak sobie przypomnę jak mnie potraktowała to do tej pory aż mnie trzęsie, napiszę tylko, że walneła mi min. tekst żebym się tak nie cieszyła i nie przesadzała bo to młoda ciąża i może nic z niej nie być:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie mogę zrozumieć jak można coś takiego powiedzieć!!!! i wogóle PO CO?
 
Do góry