reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łyżeczkowanie

Mała.czarna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
6 860
Czy któraś z Was która jest po lyzeczkowaniu czuła sie po jakims czasie źle fizycznie? Jestem 3 tygodnie po zabiegu, brzuch mnie boli, spać mi się chce, jestem bardzo zmęczona. Nie wiem co może być tego powodem :(
 
reklama
Po lyzeczkowaniu musisz dac sobie czas na uregulowanie hormonów. Wkoncu byłaś w ciąży. Ja dochodziła do siebie ok 2 miesięcy, podczas tych dwóch miesięcy miałam podobne objawy jak u Ciebie. Już nie wspomnę o psychicznym "gojeniu"ran.
Byłaś na kontroli u lekarza po zabiegu?
 
Po lyzeczkowaniu musisz dac sobie czas na uregulowanie hormonów. Wkoncu byłaś w ciąży. Ja dochodziła do siebie ok 2 miesięcy, podczas tych dwóch miesięcy miałam podobne objawy jak u Ciebie. Już nie wspomnę o psychicznym "gojeniu"ran
To już był mój drugi zabieg :( właśnie psychicznie to już w ogóle ale staram się zrobić teraz coś dla siebie
 
To już był mój drugi zabieg :( właśnie psychicznie to już w ogóle ale staram się zrobić teraz coś dla siebie
Będziesz robiła jakieś badania skoro to drugi zabieg? Zajrzyj na wątek ciąża po poronieniu, jest nas tam sporo służymy radą i wsparciem [emoji846]
 
reklama
reklama
Ja po łyżeczkowaniu ,miałam bóle brzucha przy wysiłku ,czułam że tam w środku jeszcze się goi , ale jeśli coś Cię niepokoi to udaj się do ginekologa ,powiedz mu co się dzieję ,wiesz to jest spora ingerencja
 
Do góry