reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z zasypianiem

Ada2222

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Grudzień 2021
Postów
193
Witam.
Może zacznę od tego że mój bobo od samego początku byl przeciwnikiem spania. Ale od 2-3 miesięcy to jakiś kosmos. Zasypia u nas na łóżku ale ile w tym placzu, szarpania, kopania itp. Chcę go przytulić źle, chce pogłaskać po buźce też źle. Nie ma mowy wgl o łóżeczku bo łóżeczko traktuje jako zabawę. Już mi ręce opadają i nie wiem jak mu pomóc. Jest zmęczony, prawie śpi i nagle zaczyna się szarpać za wlosy, nogami tupać itp.

Nie jest przebodzcowany ani przemeczony. Chodzi spać o 18, jak zaśnie śpi do 4 potem mleko I dalej ale już tylko z nami. Jak położymy go spać później to jest jeszcze gorzej.

Czy któraś z mam miała coś podobnego?
 
reklama
Moja strasznie kopie i kręci piruety jak ją za wcześnie kładę chociaż jest nauczona samodzielnego zasypiania i śpi osobno w łóżeczku. Ma jednak takie dni, że muszę ją tulić do snu. No ale serio u nas najbardziej sprawdza się to, że świruje ze spaniem, bo prostu to jeszcze nie pora.
 
Do góry