reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

ŁZS-kremy

U

użytkownik 191

Gość
Właściwie to tak, jak tak robię u siebie :( mój Mały nie miał lzs tylko suchość, wtedy też lekarze powiedzieli że ma uczulenie na mleko ale to już dłuższa historia... Kochana przykro mi, że Wam nie pomogłam :( wiem, że Wam ciężko, trzymam mocno kciuki, żeby to dziadostwo ustapilo u Malutkiego. Jest duża szansa, u mnie to już chyba mogę liczyć tylko na chwilowe zniknięcie. Popatrze sobie na ten specyfik o którym wspomnialas i spytam jak bede ok 18 sierpnia u tej doktor trycholog czy ona polecila by coś na lzs w okolicach twarzy. Coś tam sciemnie że ogolnie chcialabym wiedzieć. Napisze Ci w wiadomosci prywatnej jesli powie mi cos konkretnego :) wszystkigo dobrego :)
Dziękuje Ci kochana :). Trzymaj sie mocno :).

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry