reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MACIERZYńSTWO OD QCHNI, DIETY

U nas dzisiaj obiadek sloiczkowy, Eryk je po prostu uwielbia, na deserek dostanie banana a pozniej jednego biszkopta:tak: :-) W miedzy czasie oczywiscie cos do picia, choc nie lubi pic:no:
 
reklama
No schabik smakował i to bardzo... musiałam dokładkę robić :-)
Aga fajnie masz że Eryk je słoiczkowe danka. MIchaś nie cierpi wręcz, muszę mu codziennie coś gotować bo słoiczka nie tknie:confused:
 
no na pewno wyrostka:tak:
u nas ze słoiczkami tez zaczyna być ciezko zawsze byly na czarna godzine jak nie zdarze nic nagotowac ale teraz Emi i ch nie chce przywykła do domowych zupek
ja tez daje kiwi w ogóle juz chyba wiekszosc owoców Emi probowala
 
Spieszę poinformować, że Iga pokochała biszkopty - w dwa dni poszła wielka paka. :szok:

Remeny - mama znalazła jakis przepis na masę mezmleczną, więc mysle, że lada chwila ci tu wkleję. :tak:
 
Karola7 to super!! Eryk tez wcina biszkopciki, tyle, ze dostaje, raz na jakis czas. bo tak to by pewnie tez cala pake pochlonal:szok: ;-)
 
Iga też jest oficjalnym biszkopto i paluszkożercą, na nic moje dotychczasowe starania o unikanie cukru, soli i sztucznych konserwantów :no:
Wczoraj Marka pobiła, bo nie chciał jej dać gryza kanapki :szok: Dobrze zrobił, bo była takim dziwnym, pikantnym, azjatyckim sosem przesmarowana. Skąd w niej tyle agresji?!? Przecież nie z Teletubbies?!? Chyba, że z Markiem po kryjomu jakieś mordobicia ogląda i już widać tego efekty.
 
Hej!
Mam pytanko, jakie dajecie dzieciaczkom parowki, bo ja tu w polskim sklepie wyszukalam wieprzowe i nie wiem czy moge je dawac Patiemu :confused: :happy:
Dynia Pati tez zawsze wkracza do akcji jak widzi, ze ktos je kanapke. Po prostu uwielbia chleb :-) A jakie Ty dajesz malej paluszki, takie twarde, solone :confused:
Karola7, iga29 nasz maly tez uwielbia biszkopty ale bardziej mu podchodza te mieciutkie, niz te kruche :tak: W ogole to jest maly pasibrzuszek, je prawie wszystko, choc ostatnio nie bardzo mu podchodzi kaszka na mleku, chyba mu sie przejadla :baffled: no ale ile mozna jesc to samo :happy:
 
Anetka, ja tez mam ten problem z parowkami i wybieram takie przeznaczone dla dzieci, jest ich mnostwo, ze az glowa boli:szok: :eek: . Eryk zajada sie paroweczkami cielecymi:tak:
 
reklama
aga29 dzieki za odp. Niestety u nas w polskich sklepach nie widzialam takich paroweczek dla dzieci:no: Pewnie bede musiala poszukac w tutejszych sklepach, choc nie wiem dlaczego, ale bardziej jestem przekonana do polskich wyrobow :tak:
 
Do góry