reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Magne b6 w ciąży

Christine0518

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Styczeń 2020
Postów
16
Czy sa tu mamy, które brały Magne b6 w ciąży? Jeśli tak w jakiej dawce i jak długo? Czy wasze dzieci nie miały objawów nadmiaru witaminy b6 po urodzeniu?
 
reklama
Brałam od początku ,do końca, najpierw jedna / 2 dziennie ,a pod koniec to 2*3 ,jeśli brzuch twardnial
 
Ja brałam od 2 trymestru 2x3 dziennie. I jak magnez był poniżej normy tak i dalej był. Trochę pomogły wlewy z magnezu, ale szału nie było. Przez całą ciążę mimo tego i tak magnezu nie miałam w normie. Dziecko zdrowe.
 
Ja brałam od 2 trymestru 2x3 dziennie. I jak magnez był poniżej normy tak i dalej był. Trochę pomogły wlewy z magnezu, ale szału nie było. Przez całą ciążę mimo tego i tak magnezu nie miałam w normie. Dziecko zdrowe.
Czyli brałaś maksymalna dawkę magne b6 przez II i III trymestr? Dziwne, że nie unormował Ci się magnez. Najważniejsze, że Dzieciątko zdrowe 🙂
 
reklama
Do góry