reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

styna witamy:tak:A te suwaczki to sobie wklej w: ustawienia,edytuj sygnaturę:tak:Nie będziesz wtedy musiała za każdym razem ich wklejać tylko będą się pojawiać w każdym Twoim poście:tak:
Lilou spokojnie,musi być dobrze:tak:
poziomki jak siebie znam to się uspokoję jak zobaczę zdrowego malucha poza moim brzuchem:sorry2:Nerwus jestem straszny:baffled:
 
reklama
Chciałabym do Was dołączyć, wczoraj dowiedziałam się, że jestem w ciąży, bardzo się cieszę, ale i z drugiej strony bardzo się boję, bo jestem mamą dwóch cudownych Aniołków. Mam nadzieje, że ty razem bedzie nam dane przytulić i być już na zawsze z maleństwem, które już tak bardzo kochamy jak jego rodzeństwo.
Mam jeszcze jedno pytanie chciałabym wstawić koleją sygnaturkę, ale niestety wychodzi jakiś błąd że za długi tekst czy jakoś tak, proszę napiszcie jak mam wstawić kolejną sygnaturkę.
Pozdawiam wszystkie majowe mamy, ja sama jestem tez z maja:)
 
Alex witaj!!! o sygnaturach dziewczyny pisały coś parę stron wcześniej, że zależy z jakiej przeglądarki się korzysta.Tichonek widzę jest specem więc pewnie podpowie:)
 
kciuki zaciśnięte!&&&&&&&

odebrałam dzisiaj wyniki bety i wskazują na 5-6 tydz więc trochę młodsza ciąża niż z wyliczeń OM ale zrobiłam dzisiaj jeszcze powtórnie betę i jutro z wynikami idę do ginka ale w przychodni więc nawet nie wiem czy zrobi mi usg:sorry2: ale w poniedziałek jak już będę miała komplet wyników to zadzwonię do mojego ginka i coś ustalimy. niestety wczoraj znowu plamiłam :-( mam nadzieję że wszystko jest ok

pogoda znowu piękna więc pakuję małą i jedziemy na wieś do rodziców trochę świeżego powietrza powdychać
miłego dzionka zyczę wszystkim!

NIe stresuj sie , ja plamie caly czas, moja siostra plamila 3 miesiace i chodzila z podpaskami w 1 i 2 ciazy, podbno jesli jest ok z badaniami i nie boli brzuch to nie ma sie czym stresowac
 
Alex witaj!!! o sygnaturach dziewczyny pisały coś parę stron wcześniej, że zależy z jakiej przeglądarki się korzysta.Tichonek widzę jest specem więc pewnie podpowie:)
Alex
witamy.gif




:-)Co do sygnaturki,żaden ze mnie spec:sorry2:Ja mam pełno suwaczków ale tak na prawdę nie wiem jakim cudem mogę ich tyle nawrzucać:sorry2:Myślałam,że zależy jaką masz przeglądarkę,ale ja mam Firefoxa,niektóre dziewczyny też mają a nie mogą:no:Nie wiem o co chodzi.Kiedyś też tylko 4 suwaczki mogłam wstawić,ale odkąd zmodernizowali forum mogę więcej:sorry2:
 
Alex witam:* Mam nadzieje że maj okaże się łaskawy&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Hejka laseczki ja się tylko melduję i przepraszam ale nie będę aktywna przez weekend bo jak już pisałam mam gości i nie bardzo jest czas na BB. ;-) Wybaczycie ? :tak:
uuu? niech się zastanowię... no cóż na kobietę w ciąży przecież nie można się gniewać :-) miłech gościn życzę

Mnie też nie będzie przez weekend :) Nie mam dostępu do neta w weekendy :-(
I też życzę wszystkim miłego , cieplutkiego weekendu
:-)
Buziaki
my również życzymy miłego weekendu :)

Witam wszystkich mam na imię Justyna i termin pojawienia się mojego maleństwa to 11 maja:)
Witam! iżyczę spokojnej ciąży!

witam nową mamusie:))
Dziewczynki mam nadzieje że Wy się czujecie lepiej niż ja ufff
Dzisiaj w nocy tak mnie bolały biodra,miednica,pachwiny że spać nie mogłam achh
współczuję! ja czuję się dobrze tylko mi się nic nie chce...:confused:

Mnie jakieś niepokoje biorą, ciągle się zastanawiam czy z fasolką wszytko ok, czy ten krwiak się wchłania czy nie. Jeszcze tydzień niepewności..
będzie dobrze zobaczysz przecież nasze kciuki muszą pomóc :)&&&&&

Jeżeli nie plamisz i nie boli Cię bardzo brzuch to nie denerwuj się na zapas!!! Tak naprawde uspokajamy się dopiero jak czujemy ruchy maluchów :)
taaa jak zaczniemy czuć ruchy to dopiero zaczną się afery - a co on się tak mało dzisiaj rusza? jeszcze nie ruszał się dzisiaj? itp i prędzej czy później większość z nas wyląduje awaryjnie u lekarza że dzidź się nie rusza pan dr zrobi usg a tam maleństwo słodko śpi :-D:-D:-D w poprzedniej ciąży też oczywiście taką aferę zrobiłam zresztą nie ja jedna ;-)

Chciałabym do Was dołączyć, wczoraj dowiedziałam się, że jestem w ciąży, bardzo się cieszę, ale i z drugiej strony bardzo się boję, bo jestem mamą dwóch cudownych Aniołków. Mam nadzieje, że ty razem bedzie nam dane przytulić i być już na zawsze z maleństwem, które już tak bardzo kochamy jak jego rodzeństwo.
Witamy serdecznie! życzę spokojnej, zdrowej ciąży i oczywiście zdrowego maleństwa! wierzę że tym razem wszystko się ułoży!

NIe stresuj sie , ja plamie caly czas, moja siostra plamila 3 miesiace i chodzila z podpaskami w 1 i 2 ciazy, podbno jesli jest ok z badaniami i nie boli brzuch to nie ma sie czym stresowac
niestety nie potrafię sie tym nie stresować bo u mnie raz już takie plamienia zakończyły sie poronieniem a więc wszystko teraz mi to przypomina... ale jutro idę do lekarza zobaczy czy jest dobrze i może przepisze duphaston.

piękny dzionek dzisiaj był i w pełni wykorzystany bo prawie cały śmigałyśmy na dworze :) teraz mała śpi a ja biorę się za sprzątanie i pieczenie ciasta bo jutro mamy gości :
 
Witaj Alex!
Po suwaczkach widzę, że masz za sobą traumatyczne przeżycia. Za pewne ktoś kto tego nie przeżył nawet nie potrafi sobie wyobrazić co musisz czuć po stracie dwóch syneczków. Poronienie nawet w pierwszych tygodniach jest bardzo bolesnym doświadczeniem a co dopiero w tak zaawansowanej ciąży i to dwukrotnie. Bardzo Ci współczuję tego co Cię spotkało, ale za razem gratuluję Ci trzeciego dzieciątka i życzę aby szczęśliwie przyszło na Świat we właściwym czasie. Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa. Zapewiam też swoją modlitwę w tej intencji, bo bardzo wierzę w jej siłę. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry