reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Dziewczyny a tez sikacie co 15 min? w nocy budze sie srednio co godzine i biegne do wc zeby sie nie zesikac... koszmar jakis! Zawsze wstawalam w nocy jakies 3 razy do wc ale teraz jest makabra!!

Oj tak tak :tak: od dobrych 3 tygodni sikanie to moje drugie (przymusowe) "hobby":laugh2: niestety taki urok ciąży

Pozdrawiam
 
reklama
Oj tak tak :tak: od dobrych 3 tygodni sikanie to moje drugie (przymusowe) "hobby":laugh2: niestety taki urok ciąży

Pozdrawiam
A to się uśmiałam :-D no i też niestety mnie to dotyczy
Witam się piątkowo majóweczki,
oj wrócił mi nastrój spotkałam się z moją friend bez dzieci wreszcie:-) do tego pogoda piękna zakupiłam parę pierdułek babskich leginsy dla ciężarnych i mam świetny nastrój, oj chyba będzie chłopak :-D
 
A, mnie dopadły mdłości ...w ciągu dnia mam ciągle jest lepiej jak coś zjem, więc jem :) wymiotów nie mam ale to jak mi jest ciągle niedobrze to nie jest przyjemnie , w pierwszej ciąży mogłam poleżec i przesypiać a teraz niestety kladę się dopiero wieczorem, ale widzę że przy ciagłym"Mamusiu to ,mamusiu tam to" jakos nie zamartwiam się tymi mdłościami ,,,wkrótce przejda, a przynajmniej mogę sądzić, że mój pecherzyk nie jest pusty - za trzy dni idę na kolejne spradzenie :)
 
Hej a ja nie moge narazie pojsc na zwolnienie z powodu pracy mam umowe na 3 miesiace i dopiero w listopadzie bede mogla pojsc przy przedluzeniu umowy ehh a tak bym chciala juz byc w domku
 
Ja też mam nowe hobby - sikanie. Identycznie było w pierwszej ciąży...... Do lekarza idę za tydzień w piątek - mam nadzieję że już dowiem się więcej niż ostatnio :)
 
sikanie to chyba standard, choć w pierwszej ciąży dokuczał mi dopiero w III trymestrze. Teraz budzę się w nocy i czasem muszę biec, bo czuję, że nie wytrzymam;) mdłości mam tylko PO jedzeniu, ale uniknąć ich nie mogę - najgorzej jest popołudniu...

Co do porodu, to Mój też był, uparł się od kiedy zrobiłam test i tak zostało. Cieszę się, że był, bo rodziłam 12h i bez niego bym się nudziła:p a tak serio, to położna poszła sobie w cholerę jak zaczęły się skurcze parte i panikowałam, że urodzę na posadzkę, Mój po nią poszedł i napatrzył się na inne porody (a było nas 6 na raz). zdębiał kiedy zobaczył dziecko, położne do niego mówiły "weź synka tatusiu", a on stał i patrzył w szoku:) kiedy doszedł do siebie, to pilnował żeby skrupulatnie zmierzyć i zważyć synka, nie odstępował go na krok i wysłał pierwsze zdjęcie do całej rodziny;) niestety nie mógł przeciąć pępowiny, bo mieliśmy konflikt serologiczny, ale myślę, że to by było dla niego za dużo.. Teraz też chce być ze mną - to dobrze:)
 
Ja pamietam sikanie w poprzedniej ciazy dopiero pod koniec jak macica byla duza i naciskala na pecherz albo wlasnie wtedy jak maly mi skakal po pecherzu... Tak wczesnie nie pamietam.
Brzuch juz mi rosnie! Nie przesadzam, wciagnac za Chiny ludowe nie moge tego co jest na dole;) Ale jak tak dalej pojdzie to pod koniec bede miala wielki balon. W pierwszej ciazy dopiero ok 18tyg zaczal mi rosnac...
A mnie bol brzucha dzis bardzo meczy, caly dzien. Tez jestescie takie slabe? Mnie non stop kreci sie w glowie i mam taki gorzmi niesmak w buzi, jak przy chorobie i mam wrazenie, ze musze cos jesc co chwile bo mi slabo jeszcze bardziej :(
 
mnie brzuch boli jak poszaleję za bardzo, np. dziś wybrałam się na zakupy... pieszo, i oczywiście wlekłam wszystko sama - dzięki Bogu wziełam wózek.. siły nie mam w ogóle i chęci też.. uroki ciąży:) najpierw się czeka aż się w końcu urodzi, a później by się chciało, żeby z powrotem wlazło do brzucha:)
 
reklama
zanetaa dokladnie!
Ale ja stwierdzam po raz kolejny ze nie lubie byc w ciazy.. a to dopiero poczatek:(

ja dzis stwierdzilam ze im jestem strasza tym gorzej pierwsza ciaza super druga tez a teraz masakra co chwile cos boli zmiane nastrojow masakryuczne i nerw chodzacy
ciaza jest super i to ze ta kruszynka tam jest ale naprawde im dalej w las z wiekiem tym chyba gorzej hahaha
 
Do góry