reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Wiolonczela strasznie mi przykro... Wiesz co, odkąd zmarła moja babcia, jestem w stanie uwierzyć w każdą taką historię. Mi przydarzyło się coś, czego nie jestem w stanie logicznie wytłumaczyć. Jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że zmarły przychodzi pożegnać się z tymi, których bardzo, bardzo kochał...

U nas na szczęście zośkowy gil trochę przechodzi. Fifi już w przedszkolakach, ale na nocnik nadal sikać nie chce. Siedzi, owszem, ale nic z tego nie wynika. Do tego gada, gada i gada, na zmianę z gaworzeniem Zosi, czasem oszaleć można. Do tego pała wielką miłością do wszelkiego rodzaju cioć, a tęskni tylko za tatusiem. Mnie z grubsza olewa póki czegoś nie chce;)
 
reklama
aniazetka-ogromne gratulacje :) kawał chłopa :)

wiolonczela-wyrazy współczucia

u nas ogólnie wszystko ok, 3-ci tydzien moich praktyk dobiega konca i juz sie martwie, ze za tydzien koniec tej przygody.....zapałałam ogromną miłością do dzieciaczków i już wiem, że jeśli kiedyś uda mi się znależć pracę wśród dzieci to będzie to spełnienie moich marzeń :)

moje własne dzieciaki cierpią na brak mamy, bo praktyki, w weekendy szkoła i tylko mają babcię albo tatusia.....mamę widzą bardzo krótko
 
rysia420 O łał! gratulacje! U mnie taka wpadka obecnie chyba by się depresją skończyła. Ale mój "warsztat" już zamknięty i nie spodziewam się żadnych niespodzianek... Córeczka i dwóch starszych braci - fajny układ :-p
 
Gratulacje Rysia! !!! :) Szczerze mówiąc to u mnie firmie jest spora grupa kobiet, które zaszły w ciążę szybko ale też pracowały do 8 mca.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
reklama
Do góry