reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

@camel To już?

A wogóle to spóźnione STO LAT wszystkim czterolatkom!
Niedtety jeszcze nie...dzis skonczylam 40tc jutro zaczynam 41 wiec mam nadzieje ze to juz niebawem...ale cos dziecinie sie nie spieszy....
Trzymajcie lepiej kciuki bo mam stresa...

No wlasnie 100 lat wszystkim 4latkom

c55f3e3kq403a9og.png
 
reklama
Hejo, nie wiem czy mnie pamiętacie ;) wróciłam do bb z pewnych powodów hmm właściwie tych samych ;) mam na grudzień termin i miło było przeczytać z 10 stron po 100 wpisów w wstecz. przeczytałam również nasze opowieści o porodach w 2013 i popatrzyłam na zdjecia naszych brzuszków, oraz maleńkich naszych dzieciaczkow ale piękne wspomnienia. <3
@camel trzymam kciuki za was i obyś jak najszybciej się rozpakowala, powodzenia ;*

......:::::::::13t. i 3d::::::::.........
 
Eklerka pamietam pamietam...no i gratulacje....
My juz po porodzie. Urodzilam 13 czerwca , porod indukowany i blyskawiczny...1,5h sie wyrobilam.
Chlopak 56cm 4025g po porodzie. Dran straszny, daje nam popalic, Jas w porownaniu z nim to byl ANIOLEK.
received_1534922773225045.jpeg


zrz6x1hp2fsmgc5j.png
 

Załączniki

  • received_1534922773225045.jpeg
    received_1534922773225045.jpeg
    83,3 KB · Wyświetleń: 883
Eklerka pamietam pamietam...no i gratulacje....
My juz po porodzie. Urodzilam 13 czerwca , porod indukowany i blyskawiczny...1,5h sie wyrobilam.
Chlopak 56cm 4025g po porodzie. Dran straszny, daje nam popalic, Jas w porownaniu z nim to byl ANIOLEK.
Zobacz załącznik 813206

zrz6x1hp2fsmgc5j.png
O matko jaki boski.!!!!!!!! <3 gratulacje kochana i niech się chowa zdrowio i duży ;) ;*

......:::::::::18t. i 2d::::::::.........
 
reklama
Do góry