reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

usmiechnieta a dziękuję :-) z wielkopolski jestem jakieś 70 km od Poznania :)
Mdła a dokładnie, ale będę walczyć o moją Oleńkę:-D

ból rzeczywiście nie za ciekawy, jak leżę czy siedzę to pół biedy ale jak tylko zaczynam się poruszać to wtedy jest koszmar dlatego nie aż takie straszne dla mnie to leżenie jest, mniej bólu :sorry:
 
reklama
Witam Callie :)

Spać mi się chce ....:baffled:

Współczuję dolegliwości bólowych .... mnie poza kręgosłupem nie boli nic ;-) na szczęście :sorry::eek:
 
Mnie boli juz wszystko:( Juz mam dosc i szczerze sie do tego przyznaje... Tesknie za tym, zeby mnie nic nie bolalo, tesknie za dzinsami... Za spaniem na rozjechana zabe... I chce juz mojego syna:D
 
Mnie boli juz wszystko:( Juz mam dosc i szczerze sie do tego przyznaje... Tesknie za tym, zeby mnie nic nie bolalo, tesknie za dzinsami... Za spaniem na rozjechana zabe... I chce juz mojego syna:D

rozjechana zaba :) spoko

Zapo
-ja z moja 2latka tez wariuje, teraz spi to chociaz troche spokoju

Callie-witaj

A moja tesciowa wpadla na godzinke...i doszla kolejna zabawka dla Ani (swoja droga jestem ciekawa czy przy trojce maluchow tez tak bedzie szastac zakupami), 2 koszulki dla Ani oczywiscie (ale juz prawie za male)...beda na przyszlosc. Przywiozla keks, wafel,jakas kielbaske na Świeta...bo przeciez ja sie nigdzie nie rusze z domu(jesli wytrzymam w 3paku), wiec onabedzieu nas swietowac :)
Ja zrobilam narazie rolade z wafla, jeszcze blok czekoladowy i przy okazji szyszki...pomysle o salatce moze. Mieskotesciowa przygotuje :)
 
Cześć dziewczynki :-)

No ja póki co przytyłam 6 kg... więc jestem mega szczęśliwa :tak:... a przed ciążą bałam się, że przytyję ze 30 kg bo mam dużą tendencje do tycia... ale jak widać życie pokazało coś innego,... Zresztą mnie nic nie boli... no może czasami kręgosłup... ale to tylko wtedy jak się za bardzo przemęczę... lub za długo leżę w jednej pozycji....

Dziś robię zimne nóżki (drobiowe) bo strasznie je uwielbiam... mięsko mam już ugotowane... jak przestygnie to biorę się do pracy :-)


Callie witaj :-)
 
Callie - witaj :happy:

Mnie znów dopadło wicie gniazda. Umyłam łazienkę i kuchnię, łącznie z lodówką i szafkami. Ble:eek:
Teraz byle do 18 i do wizyty.
Kuba mi zasnąć nie chce, ciągle sobie śpiewa i gada. Trudno, będzie potem niewyspany. Tyle, że i ja chciałam się położyć...
 
reklama
Do góry