reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

A gugać Matylda też zaczęła.
Zmasakrowało mnie dzisiaj. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. A jeszcze Ptysi coś dziwnego się na ramieniu zrobiło... Dobrze, że jutro do lekarza, choć boję się, że coś jej wynajdzie...
 
reklama
hejka

wczoraj napisalam posta i sie skasowal wiec sie wnerwilam

szczepienie na pneumokoki jest za darmo, bo moje maluchy dostaly wlasnie dzis pierwsza dawke

okres??????????? o rany...ja po pierwszym porodzie dostalam po 12tyg, teraz jeszcze tez nie mam

karmienie-u nas tylko butla i mm...a moje glodomory puszcza nas z torbami bo na mleko wydajemy fortune

a na wadze przybieraja niesamowicie....Iza dzis 4600g, a Tomek...uwaga....4880g!!!! przebil siostre, a w 2tyg przybral dokladnie 830g...szok normalnie....jest taki ciężki, zbity klocek :)
no ale sa ciagle glodne

cycke nabrzmiala moja Ania miala jako 1,5roczna dziewczynka, bylismy u endokrynologa, podobno to normalne i samo sie rozeszlo rzeczywiscie

moje Skarby dzis skonczyly 2 miesiace

aha, przypomnialo mi sie...moj Tomek ma w jaderkach wodniaki...podobno tez normalne i powinno sie wchlonac do 4 mies zycia. Niestety w lewym sie powiekszylo i jest twarde wiec dzis pokazalam lekarce i stwierdzila ze to moze byc przepuklina...mamy skierowanie do chirurga....echhhhh
 
Ostatnia edycja:
który model nosidełka kupiłaś George bo się własnie przymierzam:) jak oceniasz?:)

Mam original, jest rewelacyjne dla takiego maluszka, leciutkie i 100% bawelna. No i dzidzia wtulona w rodzica w pozycji zabki. Bardzo łatwo sie operuje,wiec nawet na spacer (gdy np. Nie chce leżeć w wózku) czy do supermarketu na większe zakupy jak znalazł. Polecam!

Moje potwory śpią,to poczytam jeszcze chwile. Wreszcie po ciąży sie odblokowalam i nie ograniczam sie do dzieciowych tematów:-)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry!
Produkcja tu niezwykle spadla widze.Wszystkie zajete swoimi dzidziolami? :-)

Kawusia i tez lece.Oczywiscie jak Maly Glod da zyc :-D 4700g!Najnizsza waga po urodzeniu:2890g a wczoraj(czyli po miesiacu+1,5tyg) 4700g! Szok.Niech juz troche przystopuje...:eek:
Ale ciesze sie bo bede musiala jej ciuszkow dokupic.Niby wszystko jest ale przydadza sie t-shirty,sukieneczki.Wszystko co cieniutkie i przewiewne.Wczoraj bylo 31°C w sloncu.I Malizna slabo znosi takie temperatury.Jest marudna,drazliwa,malo spi i wyskakuja jej te ......Q&%!!!! potowki.Nie wiem jak ona zniesie lato...:baffled:
 
Mój aniołek po wczorajszej wizycie: 4840g (3tygodniowe dziecko :D). Dostaliśmy skierowanie do poradni chirurgii dziecięcej z podejrzeniem przepukliny kresy białej. Niestety, termin mamy dopiero na 2 lipca :confused2:, więc jeszcze trochę poczekamy.
Po drugie nie wiem już co jeść, bo mały ma ciągle wzdęcia, kręci się i wierci i co bym nie zjadła zawsze to samo. Poczekam aż miesiąc skończy i zaaplikuję mu Espumisan, bo to masakra jest...:nerd:
 
Cześć dziewczyny :) jestem z czerwcówek ale urodziłam chwile wcześniej :) 15 maja, Wojtek 3400, 56 cm :) czy mogę się do Was przyłączyć ? duzo piszecie o dzieciaczkach a baaaaaaardoz przydatne to jest :]

Na mojego na razie nie mogę narzekać :) jest grzeczny, do tej pory w sumie spał naokrągło ale tweraz w dzień robi się coraz bardziej towarzyski :)

Rysia420 kolezance lekarz na kolki i wzdecia przepisal espumisan juz nawet wciagu pierwszego miesiaca tylko w mniejszej dawce niż na opakowaniu...

A co do karmienia to w szpitalu dostalam jakas pomoc ale ... jakis mam uraz, defekt nie wiem jak to nazwazc mimo ogromnej milosci do maleństwa po prostu nie daje rady karmic piersia... ja ryczalam, maly zasypial albo sie denerwowal... i na razie sciagam swoje mleko i karmie butelka - Wojtek zadowolony i ja też :)
I w zwiazku z tym mam pytanie co i jak jecie ? juz mam po dziurki w nosie czytania i sluchania warzywa i owoce a pozniej z tego co mozna zostaje marchewka i jabłko...
Ja probuje po troszke i na razie raczej na malego zle nie wplynely ani pomidory ani ogorki ... boje się tylko ze przesadzam z mlekiem troche przesadzam bo jem albo owsianke a;lbo ser bialy itp...
 
Cześć Martam&m:-) Moja Ania tez z 15 maja.

"I w zwiazku z tym mam pytanie co i jak jecie ? juz mam po dziurki w nosie czytania i sluchania warzywa i owoce a pozniej z tego co mozna zostaje marchewka i jabłko...[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif] "
- ale mnie rozbawilas,ale coś w tym jest.Ja jem wszystko prawie,cała ciążę tez tak jadlam.Za mlekiem nie przepadam,ale jeśli synek nie ma negatywnych reakcji,to nie odmawiaj sobie,bo wapń potrzebny.
[/FONT]
 
Czesc kobietki :)my mamy chwile dla siebie bo malenstwo zasnelo:-)moj klusek po wczorajszym wazeniu ma uwaga juz 5100g-waga przy wypisie 3750.rosnie ta moja malizna jak na drozdzach az mnie dziwi ze na cyku tyle przybiera:szok:

martam&m witamy witamy:-)pewnie ze mozesz sie przylaczyc co prawda produkcja troszke przystopowala bo kazda ma mniej czasu na bb ale zawsze ktos sie udziela wiec pisz smialo:-)

co do jedzenia staram sie jesc wszystko a w praktyce to co mam akurat w lodowce i nieraz smazone mi sie zdarzy choc ja tez nie wiem co jesc bo maly tez ma wzdecia mimo ze kupala robi czesto.

A tak to nerwus straszny nieraz placze bez powodu mimo ze pojedzony albo przy cycku,no i to co mnie najbardziej smucci to to ze na rekach prawie nie chce byc tylko uspokaja sie w bujaku.to samo ze spaniem w dzien sam nie usnie w lozeczku ani na rekach tylko w bujaku a jak go przekladam to pospi z pol godz i placz a w bujaku spi po 2-3 godz.na szczescie w nocy w lozeczku spi ale to musze na rekach uspic bo sam ni cholery nie usnie.polezec tez sam nie polezy z 5 min chyba ze z kims i jak ma humor to i pol godz potrafi.a tak to tylko buju buju:no:
 
reklama
witam znad laktatora :)
alleluja młoda od godziny śpi, staram się nadrobić wszystko na raz i pewnie nic z tego nie wyjdzie ...
od czego maluchowi może ropieć oczko? Zauważyłam wczoraj wieczorem że mysi prawe oczko ropieje nieładnie a ona jeszcze zawzięcie pakuje w nie rękę. Przemywam jałowymi wacikami i przegotowaną wodą, jutro idę z tym do lekarza ...
Jak długo macie mamy zamiar karmić cyckiem? U mnie to trochę uciążliwe bo muszę odciągać wiec myślę że z 3 miesiące i dam spokój. Jak później jest z laktacją?
Co do antykoncepcji rozmawiałam wczoraj z położną i zdecydowałam wrócić do tabletek, jednak dopiero mogę zacząć je brać za 4,5 tygodnia więc jakby nas wzięło wcześniej to gumki.
Co do produkcji na forum to impreza się przeniosła na FB, jest nam o wiele łatwiej i szybciej pisać tam, każda ma dostęp z telefonu więc kogo nie ma jeszcze niech pisze wiadomości do marciosz - ona jest moderatorem FB :)
 
Do góry