reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Hej
Olga dzięki. Nie wiedzia£am, że to dopiero po. Jakimś czasie wychodzi.
Polatola pomęczę spokojnie. Muszę gości pożegnac i myślizebrac. Z tym ostatnim mam nie lada problem w ostatnich tygodniach.

A Ptysia też śpi z nami.
 
reklama
Znam metode "do pierwszej pobudki" :-) My dzisiaj w ogole we 4 spalismy bo sie Mloda w nocy obudzila i przydreptala.Ona w ogole najchetniej by spala z "Malutkiem" w lozeczku ;-) Milosc siostrzana kwitnie az milo popatrzec.

Malutek zasnal wiec zbieram sie do ogarniecia siebie i domu.Musze do fryzjera...znow ten stres :rofl2: Ostatnio bylismy we Francji na zakupach i tam spojrzalam na fryzjerow(swoja droga-sami faceci pracowali!).Wygladalo to znacznie lepiej niz tutaj.I chyba bede musiala sie tam wybrac?Ciekawe ile ta przyjemnosc bedzie kosztowac...
 
dobry, ściągam włąsnie dla młodej śniadanie. u nas pogoda sie popsuła na weekend akurat ;/// wczoraj małż dostał od dyrektorów w pracy bon na 100 funi do mothercare:) więc kupimy spacerówke za to:)
 
nooooooooooo i się okazało że ukręcił się jakiś mały kabelek (gdzieś przy silniku:szok:) na szczęście udało mi się naprawić (przykleiłam go PLASTREM OPATRUNKOWYM!!! )

a skąd wiedziałaś że kabelek się ukręcił?? Jesteś BOSEM :) ja bym musiała czekać na pomoc drogową :p :)

Zapo - chcesz powiedzieć, że LOVI ciągnie??? :) ja tą moją medelę trzymam od Mili :p i nawet nie chce sprzedawać szajsu komuś innemu... ale jakoś zraziłam się do laktatorów i żal mi wydać kolejnej kasy na kolejne "gooow.." :)

Ja jestem po wizycie położnej. Byłam święcie przekonana, że mam szwy rozpuszczalne więc mówię jej, że nie musi mi ich ściągać, bo mnie nic nie boli i nie uwiera... Ona pyta o kolor szwów, mówię że czarne a ta do mnie - że te się nie rozpuszczą :szok: haha dobrze, że zapytała bo bym chodziła z tymi szwami przez długi czas :rofl2:

PolaTola - u mnie krocze po ściągnięciu - super. Ponoć wszystko się zagoiło, ale ja malutko pękłam i 3 szwy miałam schowane... jestem happy z tego powodu, bo po Mili właśnie to najgorzej wspominam w połogu.
 
Dzien dobry,
my dzisiaj maamy wizytepoloznej srodowiskowej. Nawet nie posprzatalismy ;) A pojechal po swoja mame ktora tez nas dzisiaj odwiedza. Ciekawa jestem konfrontacji polozna-pielegniarka (tesciowa jest pielegniarka hehehe).
Jak wroci A to odkurzy tylko - ciekawe nak Maluszek zareaguje :)

ardzesh - ja mialam cc wiec chodzilo mi o szwy na brzuszu :) Ale juz strach ciut ustapil.

Zapo - oki i wiem co to za bol i jakie problemy moga przysporzyc haluxy :tak: Ale jest na to sposob i teraz w ogole zapomnialam ze mialam haluxy!
 
Czesc dziewczyny ,mam do was pytanie po jakim czasie rozpuscily wam się szwy???, i czy dajecie maluszka herbatke koperkowa chodzi mi dokładnie o to czy jak karmi się mieszanie z przewaga mleka z piersi to czy trzeba ja podawac???

Ja już powoli się wdrożyłam w opieke nad malutka i coraz lepiej się czuje psychicznie i fizycznie bo napoczatku tylko bym płakała . Zaczynam myśleć o jakiś ćwiczeniach na brzuch poczekam pewnie jeszcze chwile żeby szwy się rozpuściły a wy ćwiczycie już coś???.
 
Hej, ja jakoś nie mogę się ogarnąc teraz na forum, jak mam siłę przeczytać to jakoś brak weny...
evi nam położna powiedziała, że jeżeli w ciągu dnia wypije więcej mm niż 150ml to wtedy dać jej do picia tylko przegotowana wodę, nic więcej.
My w końcu wychodzimy na spacerki, bo się pogoda jako taka zrobiła:-)
Coś ostatnio nam wieczorami nie chce zasypiac. Kapiemy ją o 20.00 potem karmimy, a ona nie chce spać tak do 1 w nocy.. :/
Dziewczyny, które dokarmiacie mm... jak już Dziecię opróżni pierś to ile dajecie mm? bo ja daję 30ml, bo nie chce jej przejadać ale to chyba za mało jest, bo po godz. robi się głodna...
 
Polatola, moja położna też dziś wpadła w największy bałagan bo się jej nie spodziewałam :)

Jeśli chodzi o szwy w kroczu to mnie się rozpuściły po jakimś tygodniu-póltora.
 
u mnie też znienacka przyszła położna, zrobiła młodej badanie słuchu (zaliczyła na oba uszka) i zważyła ją (3960g) poza tym wszystko ładnie, obejrzała ropiejące oczko i stwierdziła że to zapchany kanalik łzowy więc przemywamy i czekamy aż przejdzie.
 
reklama
Nasza polozna sie zapowiada zawsze ale we Wroclawiu polozna wpadla wyciagajac mnie spod prysznica w najwiekszy balagan.A bylo ostro bo ja sie nie spodziewalam takiej ilosci prania i miedzy krzeslami rozwiesilam sznurki i suszylam...taka dodatkowa suszarka :-D w dodatku kot ja udziabal w lydke bo Mloda sie rozplakala wiec uznal ja za winna... Do tej pory sie smieje jak wspominam jej wizyte.Nastepne spotkanie zapowiedziala i kazala zamknac kota w lazience :-D
 
Do góry