reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Kazdy ma swoje male problemy.Ja Wam zazdraszczam "por karmienia" bo u mnie pora karmienia trwa caly dzien.Nawet nie chce myslec co bedzie po szczepieniu...:dry: Wczoraj na noc znow sie tak najadla,ze az pawia puscila.Az jej ustami i noskiem poszlo.Przerazona bylam.Przebralam ja i lozeczko,chwilke poplakala i wrzask bo w brzuchu pusto i chce napelnic :szok: To pierwsze dziecko,przy ktorym polozna kazala oszukiwac smoczkiem jak chce jesc.Tylko ze smoczek jest beee...:dry:

U nas szaro,20°C ale bezdeszczowo.Ma popadac wieczorem i w nocy a jutro znow lato :tak:
 
Eklerka no faktycznie:-D po ciąży skleroza mi się pogłębiła:-D
Mdła może spróbuj smoczek z innej firmy? Nasza np. nie chciała z tomme tippe bo był za twardy, za to z aventu cmoka chętnie.
 
Mdła dokladnie tak jak Kolorowa pisze sprobuj z innej firmy moze mu nie pasuje w tym cos.
Moj tez przed chwila tak sie najadl ze pawia puscil ale to przez to ze sie bardzo denerwuje przy jedzeniu no i uczymy sie bez tych kapturkow jesc ale chyba spasuje bo mnie juz sutki bola nawet ten wygojony co juz nie bolal,wiec chyba nie bede i malego meczyc i moich biednych piersiatek tylko w nakladkach bede jednak karmic:-(
 
hej majówki

jakiś miałam kłopot z bb i posty mi wcinało

pogoda w stolicy do kitu
cały tydzień chodziłam z maleńką do przedszkola po Lilę i za każdym razem uciekałyśmy albo przed burzą albo przed ulewą :wściekła/y:
nie wiadomo czy wyjść na spacer czy w domu siedzieć

Lila miała w pt zakończenie przedszkola - przygotowali aż 2 występy, w sumie wszystko trwało 2h
bardzo było fajnie, już takie "dorosłe dzieciaki" te nasze przedszkolaki, aż łzy mi ciekły, jak Lila odbierała dyplom :tak: a malutkiej jestem bardzo wdzięczna, bo przez cały czas spała mi na rękach, nawet się nie ruszyła, a hałas był spory :confused::happy2:

poza tym byłam też na ostatnich zajęciach z gimnastyki - jestem trochę w szoku, jakie postępy Lila zrobiła, będzie lepsza ode mnie :-p

także trochę mieliśmy świętowania w tym tygodniu

z Idą byłam na bioderkach i u hematologa - wszystko jest super i nie będziemy musiały chodzić do poradni hematologicznej, bo płytki są prawidłowe :happy2::happy2::happy2:

z cycaniem też mam trochę kłopotów, bo moja atakuje cycka i wyciąga wszystko w 5 min a potem odpada :-D a z drugiego potem ściągnąć nie mogę :baffled: do tej pory szło dobrze, a od kilku dni jest klapa
fakt, że ja mam ręczny laktator, ale jak Ida w nocy śpi już dłużej i muszę odciągnąć z dwóch, to płynie bez problemu, a jak z jednego po karmieniu, to odciągam tylko kilka kropli :baffled: nie mam pojęcia dlaczego tak jest
a co ciekawe, jak się położę, to mi elegancko wycieka :confused:

wczoraj byliśmy na chrzcinach w Łodzi, mała spała całą drogę, więc jest nadzieja, że tak już będzie :-)
Aska - no z przygodami miałaś podróż, nie ma co :szok: cieszę się, że tak dobrze Ci poszło :tak:
 
Mdła (i wszyscy borykający się z wypluwaniem smoków) - dla nas bezkonkurencyjne są smoczki MAM - sprawdził się super przy Antku, teraz przy Filipie... i u każdego, komu polecałam. :tak: Chyba sekret tkwi w cieniutkim smoczku i baaardzo lekkiej "oprawie", dzięki której smoczek nie wypada tak łatwo... Ooo, my mamy taki niebieski:
mam-baby-smoczek-uspokajajacy-silk-teat-0-6-m-cy.jpg
 

Załączniki

  • mam-baby-smoczek-uspokajajacy-silk-teat-0-6-m-cy.jpg
    mam-baby-smoczek-uspokajajacy-silk-teat-0-6-m-cy.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 36
no właśnie, mnie spotkał zaszczyt urodzenia 26 maja :p
eklerka mojej myszce też oczko ropieje od tygodnia, health visitor oglądała i powiedziała że to zapchany kanalik łzowy i żeby przemywać ciepłą wodą, chyba że się pogorszy albo oczko spuchnie to wtedy do GP ale oni od razu dadzą antybiotyk ;/
Sama antybiotyków nie biorę i wolałabym Larci też nie dawać.
Współczuje wam pogody, macie jakiś potop biblijny w Pl!
Wczoraj czytaliśmy z mężem że na jego osiedlu w blokach klatki schodowe podtopiło :/
U nas zniknęło słoneczko niestety ale nadal jest około 20 stopni.

W piątek przyjeżdżają teściowie a ja mam dom tak zapuszczony że szok, nie wiem co moja teściowa sobie pomyśli ale żywcem nie mam czasu na porządki ;//
 
reklama
Dokładnie ten sam laktator mam :tak:

A w kwestii smoków, ja miałam juz 2 z TT, teraz nuk, ale pluje maluda. Nie wiem, czy będę jeszcze próbowała innych, bo to chyba bez sensu
 
Do góry