reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Hej :)
Widzę, że moją ostatnią wiadomość ucięło.. A miałam tam dopisać, że jak na 7 tc (zaraz 8) nie mam żadnych wymiotów, mdłości owszem, ale ani razu nie wymiotowałam... Oczywiście zastanawiam się czy to dobrze jak czytam, że większość z was przytula codziennie toaletę.. Za to mdłości mam, w żołądku mnie kręci codziennie, z apetytem różnie - raz zjadłabym dużo, a raz na nic nawet nie mogę spojrzeć.. u mnie najgorszy był ten ogromny ból głowy z którym walczyłam kilka tygodni. Piersi bolą, powiększone, senność, i ciągle mi zimno, no z tym, to masakra, potrafię szczękać zębami gdy mąż chodzi w krótkim rękawku :) Beta u mnie rośnie ładnie, w tym tyg robię kolejną, a 13.10 2 wizyta, lek. powiedziała, że będzie już słychać serduszko! Szaleje z niecierpliwości ! :D Pozdrawiam was wszystkie i przesyłam dobra energię :*
 
reklama
Sylwia, moja mała torpeda biega od czerwca, pamiętam jak czekaliśmy z mężem na pierwszy kroczek, a teraz marzy mi się czasami, żeby poleżała trochę ;-)

Kacha, no taka wczesna, że teraz to końcówka 7 tygodnia, a termin mam na 23.05. Chociaż liczę się z tym, że może być ciut wcześniej, bo Polcię urodziłam przez cesarskie cięcie, więc może być powtórka, a to zawsze starają się przed terminem.

Faktycznie, straszna tu cisza. Chyba się dziewczyny już weekendują :-D

Pędzę za chwilę z moją Bobasińską do pediatry, bo przeokrutnie kaszle, a nie chcę jej podawać syropów na własną rękę.
Buziaki
 
No spokojnie tu tak jakoś dziś.

Na szczęście dziś piątek i weekend. Coraz gorzej mi w pracy jest. A najgorsze są powroty do domu. Czuje się fatalnie Przz cały dzień. Ja juz nie wiem czy brzuch mi wzdyma czy ob się już napina na ciążę. Chodz i myślę tylko czy zwymiotuje czy nie.
W domu już nie mam nic sił zrobić. Chyba jednak za miesiąc pomyślę o zwolnieniu po woli. Nawet nie jestem efektywna. Chyba ze samopoczucie się poprawi. To se ponarzekałam.
 
Czesc dziewczyny. Piatek piateczek piatunia. Na szczescie weekend. Wreszcie sie wyspie. Udalo mi sie nadrobic wszystkie wpisy ale juz nie pamietam co komu mialam napisac wiec moze jutro sie zmotywuje :-) ostatnio byl nawal wizyt u gina. I ja tez bylam wczoraj. Dzidzius ma juz 26mm wiec rosnie jak na drożdżach. Serduszko bilo 160/m czyli wszystko w normie. Juz widac ze to dzidzius jest. Widzielismy jego raczki i nozki. Super sprawa.tak sie wzruszylam ze nie upomnialam sie o zdjecie :-(. Zrobilam badania morfologie,mocz,tsh,glukoze i wyniki książkowe. Tylko schudlam kilogram.musze chyba wiecej jesc bo malec doslownie wysysa ze mnie wszystko co najlepsze dla niego :-). Ciesze sie ze tak swietnie znosze ciaze. Gdyby nie rosnący brzuch i usg nie wiedzialabym ze jestem w ciąży :-). Wlasnie bylam zaskoczona ze usg mialam robione przez brzuch myslalam ze jeszcze czeka mnie dowcipne ;-)
W tym tygodniu sttasznie nie mi podskoczylo libido. Nie moge patrzec na meza bo chetnie bym sie rzucila na niego i chyba dzis go wykorzystam. W koncu od in vitro poscilismy.takie byly odgorne zalecenia nie zaleznie od stanu ciąży. To w weekend sobie nadrobie.
A wracajac do ostatniej rozmowy odnosnie wieku. Ja mam 26 lat i to jest moje pierwsze dziecko. Niestety bo mialam jednak nadzieje ze w tym wieku to juz drugie bedzie. No ale wiecie jak jest z planami. To i tak dobrze ze zalapalismy sie na in vitro refundowane przez ministerstwo zdrowia bo gdyby nie to, pewnie jeszcze bysmy zbierali kase fo skarpety. 15 tysi na chodniku nie lezy. Wiec z drugiej strony wyglada to optymistycznie.zwlaszcza ze udało sie za pierwszym podejsciem. Caly czas mialam wrazenie ze nie mam duzo czasu bo moj maz ma 35 lat i chcialam zeby zostal tata jak najszybciej :-)
Jakie macie plany na weekend? Podobno ma byc cieplo i ladnie ( przynajmniej u mnie na poludniu)
 
Czesc chetnie z wami popisze, wczesniej udzielalam sie troche na staraczkach teraz po dlugiej przerwie chetnie porozmawiam z innymi przyszlymi mamami, jestem w 8 tyg termin wypada na 18.05.16
 
co do objawow to widze ze jedziemy na jednym wozku, najgorzej jest rano i to zmeczenie popoludniowe tez mnie dobija czlowiek taki malo produktywny
 
Dawno mnie tu nie było ale czytam was codziennie :-) MamaMaj jeszcze wszystko przed Tobą też myślałam że mam szczęście bo poza spaniem cały dzień i lekkimi mdłościami nic mi nie było ale w środę zaczęłam 9tydz i jest co raz gorzej :-( aż wreszcie do mnie doszło, ze jestem w ciąży :-D
 
MamaMaj ja tez nie mam wymiotów tylko mdlosci delikatne i znam duzo kobiet ktory nie wymiotowały . Po za tym piersi mnie strasznie bolą... No i jie raz robi mi się słabo :) nie masz sie czym martwić, raczej powinnismy sie cieszyć ze nie tulimy toalet :)
 
reklama
ja rano tez nie tylko mdlosci, przyzwyczailam sie nie jesc wczesnie a teraz wciskam na sile kanapke bo bez sniadania poza domem jest mi slbo
 
Do góry