reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Witam :-) ja dolegliwosci mam tylko takie ze strasznie bola mnie piersi ze az w nocy spac nie moge bo jak sie przewracam na drugi bok to straszni boli, no i strasznie chce mi sie spac w ciagu dnia ale to moze przez to ze codziennie rano musze wstawc corke do szkoly zaprowadzac. GosiaLew czemu kochana nie pojdziesz na l4?
 
reklama
Dziewczyny poczytałam ale nie mam siły pisać.
Wymiotuję, głowa mi pęka, myślałam że nadrobiłam to co schudłam a dalej 53kg na wadze więc nie przyswaja mi się tyle ile byłam przekonana.
Ja się czuję jak chora... mogę mieć 8 dzieci ale pozostałą 6 już adoptuję, przygarnę, może ktoś mi podrzuci ale ja się wyleczyłam z tego stanu raz na zawsze...
Zazdroszczę i gratuluję mamusiom, które dobrze się czują -ja ledwo żyję.
Jetem obolała, opryszczona, osłabiona, wiecznie zmęczona...

Myślałam, ze nie będę brała Torecanu przeciw wymiotom, bo wiadomo -lepiej tego w ciąży nie brać ale nie dałam rady. Swoją drogą ja mam dylemat z braniem czegoś co daje mi chwilę wytchnienia a przed szpitalem stała mamusia z brzuchem i fajczyła jednego za drugim, nie wspominając o tych co bardziej się trują niż nikotyną -więc olewam.

Co do samopoczucia i płci -nie sądzę, żeby to był wyznacznik. Z córką też się źle czułam ale nie aż tak, ja się czuję jak zatruta alkoholem, jak na mega kacu. We wtorek lekarz i jeśli się lepiej nie poczuję chyba znowu pojadę do szpitala na jakieś nawodnienie.
 
13x13 Wiem kochana co czujesz, ja już też "znielubiłam" ten niby błogosławiony stan. Ile można czuć się jak w czasie jakiejś okropnej grypy żołądkowej. Na nic nie mam siły i nawet na radość z tej ciąży. Tłumaczę to sobie tym że przynajmniej dziecko może będzie zdrowe skoro mój organizm tak reaguje. Mąż już patrzeć nie może na to jak się męczę.

Ale damy radę i będziemy miały świetne dzieciaki :)
 
Mili801 coraz bardziej się nad tym zastanawiam, ale chciałam wytrzymać do końca tego miesiąca aż wybiorą mojego zastępcę i chciałam pozamykać pewne sprawy. Chociaż czuję się coraz gorzej.

13x13 współczuję Ci tych wymiotów naprawdę. U mnie poza tak licznymi wymiotami mam te same dolegliwości. Dzisiaj do 12 w łóżko leżałam, wstawałam od czasu do czasu coś zjeść, żeby mdłości tak nie męczyły i do toalety.

Wioletta93 "stan błogosławiony" to też chyba facet wymyślił albo jakiś relikt słowny z dalekiej przeszłości.

Anno a mówią, że ciąża to nie choroba. No niby nie, ale inne dolegliwości się przyplątują. Znam dziewczyny, co do 4 miesiąca mogły ukrywać w pracy ciaże, bo się super czuły. Szkoda, że tak każda mieć nie może.
 
13x13 gdybys mieszkala blizej poslalabym mojaja mamuske do siebie by Ci kroplowki podlaczala bidulko ;**

Anno przeliczylam sie nie ma dzis wynikow na Te stronie dopiero w poniedzialek ale Nic sie nie dzieje na Ta chwile ... Mialam nadzieje ze dzisiaj sie dowiem co jest grand ale na wtorek umowilam sie tez do innego Gina zobaczymy co on powie ... Zawsze war to nie opinie dwoch tak jak bylo to z Zuza jeden chcial usunac drugi powiedzial ze dziecko zyje I jest ... Ale wydaje mi sie ze I'm blizej tym zaczynam sie ludzic niepotrzebnie ze jest ok I dziekuje ze die pytasz ;**
 
Dziewczyny nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę, że możecie sobie wyjść na zakupy, spacer czy nawet do pracy.... ja przez mój areszt łóżkowy (krwiak) mogę tylko leżeć:/ do tego cały czas plamię... Zawsze myślałam że będę aktywną mamuśką w ciąży:/

Współczuję Wam dziewczyny tych wszystkich dolegliwości... mnie one nie dopadły (jedyne pocieszenie) a już 9 tydzień 6 dzień:) i szczerze jakbym nie wiedziała ze jestem w ciąży to na bank bym się nie domyśliła:)

Życzę miłego weekendu!
 
Dziewczyny nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę, że możecie sobie wyjść na zakupy, spacer czy nawet do pracy.... ja przez mój areszt łóżkowy (krwiak) mogę tylko leżeć:/ do tego cały czas plamię... Witaj Kochana u mnie też nieciekawa sytuacja od srody gdy dowiedziałam się że ciąża zagrożona też muszę leżeć narazie do wizyty 7go a potem zobaczymy.Plamilam zapisano mi w szpitalu tabl.i kazali leżeć objawy typu nudności i senność minęły ja od wczoraj 10tc.pozdrawiam nie jesteś sama.
 
Dziewczyny nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę, że możecie sobie wyjść na zakupy, spacer czy nawet do pracy.... ja przez mój areszt łóżkowy (krwiak) mogę tylko leżeć:/ do tego cały czas plamię... Witaj Kochana u mnie też nieciekawa sytuacja od srody gdy dowiedziałam się że ciąża zagrożona też muszę leżeć narazie do wizyty 7go a potem zobaczymy.Plamilam zapisano mi w szpitalu tabl.i kazali leżeć objawy typu nudności i senność minęły ja od wczoraj 10tc.pozdrawiam nie jesteś sama.

Wiem, wiem musimy sobie jakoś radzić...:) ja dla maleństwa zrobię wszystko, tylko gdybym miała pewność, że wszystko będzie oki! A Bierzesz duphaston i nospe? Czy coś innego:)?

Dziewczyny z Poznania i okolic kojarzycie gdzie można zrobić badania genetyczne na NFZ ? Długo się na nie czeka? i Czy trzeba się zapisywać?
 
reklama
majoweczka88- na Nfz genetyka jest na Polnej
13x13 kochana moja, może jednak będzie chłopak wg mej diagnozy i będziesz miała parkę ;-) jestem z Tobą emocjonalnie, bo wiem jak strasznie się czujesz :-( też mi dali Torecan w pierwszej ciąży, nie było wyjścia, albo tylko jednym otworem :-) pewnego dnia będzie już PO.... też jestem zdania, że ciążę powinien nosić facet :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry