reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Olcia, bosko! Ja w ogole nie mogłam zakumac jak możesz miec bete poniżej 2? W ogole tego nie mogłam zrozumieć bo to nawet nie jest ciąża. Super ze sie wyjaśniło pozytywnie :-) :-) :-)
 
reklama
Mart81 no niestety nie moge sie z Toba zgodzic. Owszem wyrazac swoje zdanie mozesz, jednak robisz to w bardzo nieprzyjemny sposob. A Twoje argumenty w ogole nie przekonuja.nie potrzebnie chyba sie odezwalam, bez obrazy ale szkoda mi czasu na takie nic nie wnoszace dyskusje . Podsumowujac - milej pracy do samego dnia porodu, ja - juz za miesiac - tj w 3 miesiacu skorzystam z Twoich podatkow i bez powodu ,a co wazniejsze bez wyrzutow sumienia :-) pojde na l4 i nie bede "nic" robila ile tylko wlezie :-). Lub - jak kto woli- zrobie sobie wielomiesieczne wakacje za free.

Olciaa - ciesze sie bardzo, ze tak to wszystko wyszlo :-) daj znac jutro po wizycie.
 
Ja tez nie mogłam zrozumieć bo w tym samym dniu zrobiłam test ciążowy i pozytywny wiec juz w ogóle miałam glowe pusta yhh ale tak to jest jak siedzi baba nie kumata mówisz jej jedno a ona i tak swoje i zrobila betę ktoś robi sie razem z testem papa
Chciałam dodac zdjęcie ale nie mogę z Tel

DrAsia jestem tego samego zdania :D nie po to pracujesz zeby nie moc skorzystać z tego przywileju i iść na l4 100% platnego :) takze korzystaj z naszych podatków jak i twoich i twojego męża do konca ciąży i później na macierzyńskim :D
 
Ostatnia edycja:
DrAsia bravo! :-) i oby wiecej takich uszczypliwości i ironii. Ja sobie w takim razie z przyjemnością przyznam medal ;p bo chyba jednak mi sie należy. A Twoja reakcja tylko utwierdza mnie w moim przekonaniu :-)

Nie byłam nieprzyjemna, nie napisałam nic personalnie do nikogo, podalam przykłady o jakich sie słyszy i ktore sa moim zdaniem nadużyciem i sa nie w porządku.
 
Ostatnia edycja:
Oj dziewczyny zakończmy temat po co się kłócić ... Na macierzyńskim tez z podatków mamy i nikt nie narzeka ale dobra ciach temat ...

Jak tam wasze i waszych partnerów wicie gniazda? :D bo mój K to pelna para remontuje pokój :) ale to tez ze względów bezpieczeństwa bo teraz mieszkamy na samej górze schody strome itp a zreszta pokój ten teraz jest za maly ale i tak nie mogę się doczekać aż dom juz będzie do zamieszkania :D
 
My z rzeczy remontowych nic nie będziemy robić, bo 2 lata temu kupiliśmy mieszkanie, które remontowaliśmy w całości. Musimy jedynie od nowa urządzić miejsce dla dzidzi.:-)
Idę szykować córcie do spania i kładę się razem z nią :-D
 
Olciaa no i super, szkoda tylko przez tępo babkę twoich łez i nerwów.

Imagination gratuluję udane wizyty

Ja jeszcze tak w kwestii naszych podatków: to bardziej są marnowanie na bezsensowne biurokrację w urzędach, wydawanie pieniędzy jak leci, budynki z marmuru, meble drogie itp. niż zwolnienia ciążowe. Więc jest chyba wymuszony rent i innych świadczeń socjalnych.
 
Olcia oł je! Mega się ciesze, no to teraz oby pęcherzyk rósł i wszystko było ok, kciuki zaciśnięte!!! :)

U mnie mega mdłości, szczególnie rano, dzisiaj w pracy ledwo wysiedziałam, cały czas bym spała. Od kawy mnie odrzuciło, już niebardzo wypiję :p

A w piątek wizyta - trochę się stresuje...
 
reklama
Olciaa super wieści!

Ewaa-dam no jak masz taką pracę to rzeczywiście możesz szybko iść na zwolnienie. Dowiedz się jak by wyszło z tym awansem a potem już ich nie oszczędzaj :) wypocznij w domu za pieniądze podatników :D
 
Do góry