reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Hej laski, mnie tez ostatnio boli glowa i mam okropne mdlosci. Przepraszam za brak polskich liter, pisze z tel. Witam nowe mamusie, gratuluje wizyt i wysokich bet.
Aha no i pije tez bardzo duzo wody - normalnie nie moge ugasic pragnienia. Kachaa - pisalas, ze nie masz objawow oprocz zmeczenia - a to przeciez tez jest objaw :-), nie martw sie , jest na pewno wszystko dobrze.
Z tego co czytam to chyba 13x13 jedynie tak bardzo wymiotuje - wspolczuje Ci na prawde.

Mart81- poruszany juz byl tutaj temat l4 - nie chce mi sie znowu pisac calego wywodu na ten temat, ale owszem ciaza to nie choroba, nikt tak nie twierdzi ,ale normalny stan fizjologiczny tez nie. Super,ze tak dzielnie znosilas cala ciaze i pracowalas do konca, jednak nie sadze abys dostala z tego tytulu medal... domyslam sie , ze czujesz sie spelniona z tego powodu i super. nie wiem tylko dlaczego uwazasz kobiety bedace na l4 w ciazy za lezace na kanapie swiete krowy? Nie przypominam sobie, abym ja czy moje kolezanki w ciazy rowniez przebywajace na l4 choc w malym stopniu je przypominaly. Owszem nie mam pracy fizycznej, pracuje przy komputerze, jednak z checia skorzystam ze zwolnienia w tym czasie jakim jest ciaza. Teraz jest czas dla mnie i dziecka , ktore mam w brzuchu, jeszcze zdaze sie w zyciu napracowac. To nie jest dla mnie priorytet. A najbardziej dziwi mnie zawsze to, ze takie slowa krytyki na temat l4 w ciazy czesciej wyplywaja z ust kobiet ( ktore wydawaloby sie powinny miec wiecej empatii i zrozumienia) niz mezczyzn...
 
reklama
Do góry