reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Czesc majoweczki jak mija wam poranek. ? Za oknem widze słoneczko. Wczoraj mala mnie kopala i w nocy tez i budziłam się. A teraz czas na śniadanko zjeść płatki:) ale wiecie co chyba ubiorę sobie choinkę :p
 
reklama
Hey :) ja jak zwykle pobudka po 7 bo dłużej spać nie potrafię śniadanko zjedzone o 8 standardowo bo od rana juz porcja leków się zaczyna :) no i lezakujemy :) cały tydzień nie oglądałam specjalnie na wspólnej żeby teraz sobie oglądać wszystkie odcinki pod rząd :)
Miłego dnia :)
 
Mart81 kciuki za dobry wynik amnio.

Mi to się dzisiaj kręci w głowie. Nie jestem w stanie nic zrobić. Więc na razie sobie leżę. Znowu mnie gardło boli i mam nos zatkany.
 
Dzień dobry! U nas dzis pogoda nie zachęca do wyjścia... Znowu:D wczoraj zmieniłam zestaw ćwiczeń i dzis czuje każdy mięsień nóg:/ co do choinki to ja wczoraj dopiero zakupiłam cudo. U mnie choinkę ubiera sie dopiero w dzień wigilii, u mojego A dzień poprzedzający. I ta tradycje zatrzymamy w naszym wspólnym domu. Postanowiliśmy ubrać nasza choinkę w starym stylu czyli w cukierasy i pierniki. I teraz kolejne wyzwanie, pierwsze pieczenie pierników mnie czeka:) wogole w tym roku same nowości, bo po raz pierwszy wigilie spędzimy bez rodziny.
 
hej dziewczyny;)) moge sie dolaczyc??jestem mama 5 latka; ) a teraz w drodze mała ksiezniczka takze obysmy wszystkie wytrwaly ;) pozdrawiam Was wszystkie; *
 
Hej Mynia! Napisz cos o sobie:) i oczywiście witamy!

dziewczynki! mam 23 lata, 5 letniego synka Marcinka , starania wyszly po 3 latach , ta ciaza jest wychuchana ze tak powiem, chociaż tyle szczecia od zycia moge dostac!;) z om wychodzi na 7.06 ale jestem po elektrokonizacji szyjki i bede tak jak z pirrwsza ciaza miała cc termin na 20 maj ;) zapomnialabym dodac jestem z bielska ;) mam nadzieje ze wytrwamy razem z narzekaniami, kaprysami i zachciankami;) bedziemy sie wspierac ;)
 
Czesc majoweczki jak mija wam poranek. ? Za oknem widze słoneczko. Wczoraj mala mnie kopala i w nocy tez i budziłam się. A teraz czas na śniadanko zjeść płatki:) ale wiecie co chyba ubiorę sobie choinkę :p

Madzia0903 choinka u mnie jest juz ubrana , nawet stroik sama zrobilam własnoręcznie i zastanawiam sie czy tak teraz przed swietami sobie nie dorobic ;))
 
reklama
Do góry