reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Malutka ja tez mam 12 stycznia, wiec razem na koncu jestesmy ;)

Kiepski czas cos ostatnio mam, ale powoli wracam do zycia. Corcia dalej zasmarkana i "pan glut" jej splywa do gardla i sie dlawi albo rzygnie :/ ehhh... Ale z pozytywow dzidzia w brzuszku ok, od kilku dni kopie juz konkretnie :) a doktorek powiedzial ze w swieta mam sobie pojesc :p (dalej jestem na minusie).
 
Ja mam polowkowe 22 grudnia w dębski clinic w Wawie u nich koszt 300 lub 400 od razu z usg 4d i nagrywają płytkę.

U Dębskiego? Bardzo dobry lekarz, uratował ciążę mojej mamy, którą inni spisali na straty, a teraz mam zdrowego jak koń, dorosłego brata :) Słyszałam tylko, że na starość trochę palma mu odbiła I bierze gigantyczne kwoty za prywatne wizyty, a niestety ponoć nie przykłada się do nich za bardzo...

No I ma specyficzne poczucie humoru :D
 
Marcelina! Jak u Ciebie? Dawno sie nie pokazywałaś;)
Ty za połówkowe płacisz czy masz free?

Oj ostatnio duzo sie działo, chcemy sie pobrać a nie moge z polski załatwić głupiego dokumentu... I całymi Dniami i załatwiam i okazuje sie ze bede musiała jechać do granicy do usc po ten dokument.... Paranoja. Dlatego tak malo sie odzywałam tutaj.

Ja za połówkowe bede 280€ płaciła. One bedą jeszcze na wykluczenie chorób ale to chyba zawsze na połówkowych jest :)
 
Jej. Poważne kroki:) my tez planujemy, ale dopiero po powitaniu szkraba na świecie. I chcemy sie pobrać w Polsce. Wiec ja jestem na etapie wybierania sali... terminu:)
Gdzie masz połówkowe? Ja w Düsseldorf w klinice i mnie gin wypisał takie specjalne skierowanie.
 
Byłam dzisiaj na połówkowych i jednak miałam rację - nie będzie to chłopiec jak to twierdził jeden z lekarzy, ale córka, i ja cały czas uważałam, że jestem w ciąży z córką - wbrew pierwszej diagnozie ;-) waga 400 gr i wszystko wygląda ok.

Za połówkowe nie płaciłam, bo wiek powyżej 35 lat mam niestety.

Przytyłam łącznie 7 kg na razie, ale przytył tylko brzuch , więc sama się dziwię czy brzuchol sam może tyle przytyć?
 
reklama
Byłam dzisiaj na połówkowych i jednak miałam rację - nie będzie to chłopiec jak to twierdził jeden z lekarzy, ale córka, i ja cały czas uważałam, że jestem w ciąży z córką - wbrew pierwszej diagnozie ;-) waga 400 gr i wszystko wygląda ok.

Za połówkowe nie płaciłam, bo wiek powyżej 35 lat mam niestety.

Przytyłam łącznie 7 kg na razie, ale przytył tylko brzuch , więc sama się dziwię czy brzuchol sam może tyle przytyć?



Sam brzuch to nie - masz dziecko 400 g, do tego zaczyna ważyć łożysko i płyn owodniowy.:-) Też mam +5 kg i sam brzuch tylko, no chyba, że coś weszło w piersi jeszcze a najlepsze jest to, że tego brzucha takiego wielkiego nie mam. Gratuluję córci.

Wioleta Tobie też gratuluję córci.

siasia zdrówka dla córci

Od 3 dni męczy mnie zgaga taka straszna. Staram się jeść rozsądnie, ale i tak zawsze coś mi nie podpasuje.
Ponieważ sprzątam po troszku w szafach dzisiaj odgrzebałam jedną siatkę gdzie miałam ciuszki na 56-62 cm. Jejku jakie to małe.
 
Do góry