reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Dziewczyny ja dzisiaj byłam 'zmuszona' odwiedzić ponownie dr Urbaniaka ( to była moja druga wizyta u niego ).
I moja pozytywna opinia na jego temat nie zmienia się.

Niestety moja radość nie trwała za długo :-(
Dziś znowu zaczełam plamić i to w sporych ilościach :baffled:


Tak z ciekawości: jeśli ja mam grupe Rh- (mąż również ) to muszę robić te przeciwciała anty-Rh ? W jakim celu?

No i co ci powiedział na temat tych plamień?

A co do rh- to robi się z automatu, bo jakbyś skłamała,ze twój mąż jest ojcem dziecka a nie był na przykład ;-) Na pewno zdarzały się takie przypadki.
 
Czesc dziewczyny. Jestem z listopadowych mam 2015 na bb. Z racji tego ze moja Zuzia zamienila juz brzuch na wlasne lozeczko nie potrzebny mi detektor tetna do podgladania malenstwa wiec chce go sprzedac. W pelni sprawny detektor tetna z Angel Saunds za 60 zl w gratisie dodam polowe zelu usg . Mi przydal sie bardzo w chwilach glupich mysli po prostu ja podsluchiwalam. Jesli jakas mama chetna zapraszam na priv.
 
Hej mamuśki trochę mnie tu nie było, ale już postaram się być regularnie :)

Mam do Was takie pytanie bo w tamtym tygodniu byłam u ginekologa ( potwierdził że dziewczynka, wszystko Ok) a na kartce którą mi dał po badaniu, są informacje na temat maleństwa i pisze tam że mam "Łożysko na przedniej ścianie" to dobrze czy nie? :)
 
To nie ma znaczenia. No może tyle, ze masz łożysko miedzy dzidziusiem a brzuchem, wiec możesz lżej odczuwać ruchy. Mam to samo. Złe jest łożysko przodujące, ale to zupełnie coś innego.
 
ale ja dziś miałam super dzień. wszystko co zaplanowałam zrobiłam. w ogóle tak się dziś lekko czułam jak bym nie była w ciąży, gdyby nie kopniaki co jakiś czas to myślałabym że coś nie tak. a może mój nastrój jakoś się udzielił organizmowi.
 
Tirli ja też dzisiaj dzień miałam fajny dzień, wyszłam w końcu z domu, bo od kilku dni to mnie takie lenistwo dopadło, że już myślałam że do końca ciąży będę tylko leniuchować :)
 
Pora spać... :) ja dzis miałam niezbyt dóbr dzien. Najpierw pobolewał mnie brzuch jakbym miala dostać okresu potem zrobil się mega twardy ale uspokoilo się jak wzięłam magnez. Najgorsze jest ze co teraz nie robię to myślę czy powinnam bo mam skrócona szyjkę. Zaczęłam panikować ... Ale jak mala zaczęła mnie kopać to to juz lepiej mimo ze chciałam ja posmyram po brzuszki to lekarz powiedzial żebym tego nie robila gdyż masowanie prowadzi do skurczy i większego ruchu dziecka...
 
reklama
Do góry