reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Pytanie mam do okularnic. Będziecie rodzić w okularach? Ja bez okularów to ślepa całkiem może nie jestem, ale wzrok nie ten... Biorę na porodówkę etui na okulary, ale czy pozwolą mi rodzić w okularach?

Ala, ja mam paciorkowca, którego w ciązy nie będziemy leczyć. Podczas akcji skurczowej dostanę antybiotyk.
 
reklama
Od kiedy sie dzis obudzilam to poza nie wyspaniem i bolem glowy to jak reka odjal nic sie nie napina, nie ciagnie, zero skurczy brzuszek mieciutki, no tylko Malutka sie rozciaga ale tez bezbolesnie;
ciekawe jak dlugo jeszcze ta zabawa potrwa..
 
Malutka, ja byłam na sali w okularach, ale później zdjęłam, jakoś mi przeszkadzały. A miałaś badane dno oka czy możesz rodzic naturalnie? Ja przed pierwszym porodem byłam u okulisty, teraz jeszcze nie.
 
Mam soczewki, wadę jak Malutka taka między -1,5 a -2, ale nie wiem czy nie wyjmę; okulary przeszkadzają raczej, no ale zakazu nie ma przecież
 
Uszykowałam dwa zestawy na wyjście ze szpitala dla Kuby :D

Maui, ja w soczewkach czuję się taka łysa na twarzy, dlatego preferuję okulary :) Soczewki nosiłam na basen głównie. Wiem, ze to wygoda, ale ja jakoś nie mogę się przekonać. Zresztą mój mąż to samo. Okulary na co dzień.
 
Witam się, u mnie dopiero (w stosunku do większości z Was) 33t4d, a noce mam tak masakryczne, że nie wiem co to będzie później...boli mnie wszystko budzę się ciągle i nie ma dobrej pozycji.
Ja jestem okularnica, ale poród będzie cc, wiec nie wiem czy pozwolą mi mieć okulary... w końcu to operacja. A bez nich to lipa bo nie dość że czuje się niepewnie, to chciałabym zobaczyć malca jak go już wydobeda z brzucha:errr:
 
reklama
Ala, w najgorszym wypadku Ty i dziecko dostaniecie antybiotyk jaki i po porodzie do wyleczenia. Moja lekarka mowila ze niestety infekcje ukladu moczowego i plciowego sa upierdliwe - walka jest dlugotrwala i lubi nawracac :/
 
Do góry