reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Mi dzisiaj pediatra na wizycie powiedział ze Mała ładnie przybiera i może mieć w ciągu dnia dwie dłuższe przerwy takie do 4h, ale żeby pilnować jednak tych 3h, bo moje dzieci jest mniejsze :) Dzisiaj ważyła 2850 g.
Powiedziała tez ze dziecko z czasem samo sobie ten czas wydłuża i można mu na to pozwolić - jeżeli przybiera prawidłowo.
 
U nas lekarka od zawsze mówiła, żeby nie wybudzać jeśli ładnie je.
Dziś ma zadzwonić położna -podjedziemy i sprawdzimy ile mała przybrała... po drugim i trzecim podbródku wnoszę, ze jednak tyje :)
Ja walczę z tym, żeby odstępy między karmieniami się wydłużyły. Po 2 tygodniach już chyba czas na normowanie codzienności
No i z brzuszkiem u nas trochę lepiej bo już nie ma płaczu póki co -jest prężenie i stękanie ale na szczęście bez bólu. Odstawienie nabiału i karmi pomogło. Spróbuję dziś koper włoski ale obawiam się, ze zamiast pomóc zaszkodzi...
 
No właśnie dlatego zrezygnowałam z kopru. Przy starszej też szkodził tak jak herbatki laktacyjne -za to pije od wczoraj miętę i inkę, darowałam sobie herbatę. Jem wszystko oprócz nabiału i jest wielka różnica
 
Ja też- miętę z rumiankiem parzę - no ze 2 dziennie po 300ml i też na razie kraina mlekiem płynie; herbata czarna 1 x dziennie, 1 x dziennie mała kawka expressowa, a reszta to kawy zbożowe z litr dziennie i woda;
 
reklama
Do góry