reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
@Olo32 -gratulacje!! Świetnie sobie dałaś radę!!! Marysia super panna, ale chyba uparciuch z niej będzie :)
Odpoczywajcie teraz obie. Należy Wam się solidny sen.
 
Heloo zastrzyków nie brałam nikt mi ich nie zlecił a mówiłam ze mam zylaki lekarze dmuchana na zimne i nie chcą wypuścić nie wiem kiedy wyjdę juz 2 razy była konsultacja naczyniowca i on mówił ze do pół roku może to się wchlaniac myślę że jeszcze z tydz poleżeć mam już dość a jeszcze z tych nerwów zaczynają mi się problemu z laktacja
 
Jeszcze ta dziadowska wizyta dzisiaj!!! Nie mam już nerwów.... Chyba jakaś depresja przedporodowa mnie łapie [emoji43][emoji33][emoji27]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czeeeesc!! Zyjemy i mamy sie dobrze :) mala przespala cala noc i jeszcze nie chce jesc, wiec daje jej spokoj i czekam az sobie zazyczy. Wczoraj bylam mega slaba, bo stracilam sporo krwi i troche ciezko bylo, ale takie bobo wszystko wynagradza ;)

Po zzo rozwarcie poszlo jak szalone i mega szybko zaczely sie skurcze parte. Lacznie niecale 5h od przyjazdu na porodowke do wyjscia Mary ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maryska jeszcze zmęczona po intensywnym popołudniu, a ma jeszcze zapasy z brzuszka to smacznie śpi. Przytulamy Was mocno. Trzymajcie się dziewczyny !!!!:)
 
Czyli, że Bliźniak, czy jeszcze Baran, bo się nie znam. ;)

Odpoczywajcie.
W domu nie będzie kiedy. ;)



Za 3 godziny mam już ostatnią planowaną wizytę przed porodem.
Nawet nie pamiętam, czy zlecała mi jakieś badania, bo nie liczyłam na to, że dotrwam. [emoji23]
Najwyżej dostanę opierdziel, choć wydaje mi się, że nic tam jednak do kłucia i sikania nie było. :]
I pewnie bez USG, bo było ostatnio..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No to Waraai powodzenia...może Cię zbada i lada chwila się rozpakujesz ;) najważniejsze żeby mieć krew i mocz aktualny czyli ważny okolo miesiąca przed porodem.
U nas dzień sloneczny wiec cd okien...ale nie chce się. ..teraz kawa Inka i oglądam co sie dzieje w świecie...
 
Do góry