reklama

Majowe mamy 2017

Temat na forum 'Majowe mamy 2017' rozpoczęty przez dadzi, 29 Sierpień 2016.

1. dadzi

dadzi Moderatorka Członek załogi

Hej, hej :)
    Jeszcze tak po cichu i nieśmiało ale może są jakieś mamy majowe albo takie które planują być i wkrótce testowanko ;)?
    Ja dopiero po testowaniu (wczoraj), więc świeża sprawa, jestem delikatnie zestresowana bo wiem, że na tym etapie wszystko może się jeszcze stać.

2. tęczowa89

tęczowa89 Fanka BB :)

Hej,
    ja liczę na to, że uda mi się dołączyć :D. Testuję w czwartek.
    Poka fotę

3. reklama
  4. Aniolek06

Aniolek06 Fanka BB :)

Hej, mogę dołączyć?? ja robiłam test w czwartek była ledwo widoczna kreseczka i w sobotę już wyrazniejsza :-) z moich obliczeń termin na 1 maja ale jestem jeszcze przed wizytą

5. Aniolek06

To moje testy na pierwszym słabo widać na zdjęciu 14724660770362047180963.jpg

6. anulka_p

anulka_p Fanka BB :)

Również nieśmiało się witam. Test wykonany dokładnie tydzień temu. Termin według ostatniej miesiączki to 1 maja.

7. tęczowa89

tęczowa89 Fanka BB :)

pięknie dziewczyny. Wy trzymajcie za mnie kciuki :)

8. pauli_ne

pauli_ne Fanka BB :)

Witam w klubie. Tez zrobilam test rowno tydzień temu wieczorem i wyszla slaba ale dobrze widoczna druga kreska. Dwa dni pozniej kupilam drugi test, mialam zamoar zrobic nast dnia rano ale nie wytrzymalam i zrobilam od razu, wyszla piekna gruba kreska :) z miesiaczki wychodzi termin 2 maja

9. mayllah

mayllah Fanka BB :)

Witajcie, mi również kilka dni temu wyszła słaba kreska, dwa dni później mocniejsza, umówiłam się na Wizytę ale dopiero 13 Września, troszkę się stresuje. Termin z kalkulatora na 5 maja :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

10. reklama
  11. Aniolek06

Witamy mamusie :-) widzę że trochę nas się tutaj zbiera. Może coś o sobie? Ja jestem już majowa mama 2014, mam córeczke. Jestem po poronieniu W czerwcu, więc mam nadzieję że teraz będzie wszystko ok. Wizytę mam na 8 września :-)

• Lubię to Lubię to x 1
    • Nie lubię tego Nie lubię tego x 1
    • Lista
  12. anulka_p

anulka_p Fanka BB :)

Też jestem już mamą. Synuś w lipcu skończył 3 lata.
    Moja pierwsza wizyta za tydzień 5 września. Mam nadzieję, że będzie już coś widać. Oby.

Powodzenia mamusie!

Poleć forum