reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja mam zamiar pracować jak najdłużej. Pracuję w godz, które mi odpowiadają. Sama ustalam sobie godz pracy. Więc jest mi pod tym względem łatwiej.
 
reklama
Moze to jelita, ale chociaz przez chwile powkęcałam sobie, ze to dzidzia :-)
Najważniejsze ze wczoraj widziałam Bejbika, wariował, i ma takie słodkoe stópki i paluszki <3
Ja chyba widziałam ogonek, ale lekarz podstanowił, że płec zdradzi w 20tc :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieńdoberek :)
Ale się dzisiaj wyspałam... Córa wstała dopiero o 9, ledwo do przedszkola się wyrobiłyśmy :)
Już mieszkanie ogarnięte czas na kawkę i prasówkę BB :D Nie wiem czy was nadrobię bo skrobiecie, że hoho...

Czuje ruchy już od ponad tygodnia, nareszcie :) W pierwszej byłam szczuplejsza i ruchy czułam już w 17tc, a teraz pod konie 15tc, chociaż mój gin na genetycznym powiedzioną żebym się nie napalała na wcześniej niż 17-18tc. A tu niespodzianka :) Przyznam, że ten czas miedzy ustąpieniem objawów ciążowych, do momentu pierwszych ruchów był dość stresujący dla mnie. Teraz codziennie dostaje znak od Haneczi, że jest wszystko ok :D :D

Ja gondoli nie kupuje, pożyczę od siostry, ma Bebetto w kolorze szarym po synku :) Miałam przy pierwszej córce Tako Jumper i spacerówka to tragedia :/ Wolę zainwestowań w spacerówkę lżejszą, zgrabniejszą, z dużym koszem i łatwą w składaniu bo często latamy do PL a teraz z dwójką będzie to nie lada wyczyn :) Moje typu to Mamas&Papas Sola 2 (foto 1) lub Armadillo Flip xt (f2) albo poszaleje i kupie Stokke Scoot (f3)

Miłego dnia Majóweczki :)
 

Załączniki

  • 013121611017-4_4f5ba336-8b0c-4d68-b598-65f0b38fe918.jpg
    013121611017-4_4f5ba336-8b0c-4d68-b598-65f0b38fe918.jpg
    99,6 KB · Wyświetleń: 48
  • Flip XT Navy.jpg
    Flip XT Navy.jpg
    47 KB · Wyświetleń: 52
  • stokke-scoot-v2-stroller-soft-pink-5.gif
    stokke-scoot-v2-stroller-soft-pink-5.gif
    31,6 KB · Wyświetleń: 73
Ładne, ale powiem Wam, że jak widzę dzieci w tych stokke to dziwnie wyglądają... Dla mnie to za mały wózek. Wygląda to jak duże dziecko wciśnięte w za mały wózek. ALe oczywiście z gustami nie dyskutuję :) Tak samo nie kupiłabym czarnego, więc Kasia, nasze gusty się na pewno różnią :)
 
reklama
Wzięłam się za mycie okien :( okna pomyte, jeszcze firanki zostaly do prasowania. Chyba przeliczyłam swoje sily. Paadam. Plecy mnie bolą, brzuszel tez. Moglam rozłożyć to na dwa dni :(
 
Do góry