reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej dziewczyny;)
Ja po glukozie jutro odbiore wyniki. U mnie chyba tez jest zapalenie bo leci mi taka wydzielina brunatna nic mnie nie boli ani nie piecze nie swedzi. Juz raz mialam zapalenie i teraz wyglada to tak samo dzwonilam do gina i mowil zeby przyjsc za dwa tygodnie ze jak nic innego sie nie dzieje to jest ok
 
reklama
Hej dziewczyny a ja przy ostatnim synku dostałam kocyk i poduszkę la millou i jestem zachwycona mój synek uwielbia swoją świnke chudzinke nie usnie bez niej, oczywiście w miedzy czasie dokupilam kilka rzczy i jestem mega zadowolona super się pierze cenowo wychodzi dość drogo ale się opłaca i teraz też zamierzam kupić komplet dla malutkiej :happy: polecam z czystego serca :-D
 
Sredec, spokojnie jeszcze dziecko się może obrocic. Do 36 TC ma czas. Potem zwykle już nie ma miejsca ale bywa że i przed samym porodem się maluch obróci.

Imię macie wybrane?
Jakby już został główka w dół jak teraz jest to super :) ale wiem że zawsze może się to zminic. Imię chyba Igor..

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Sredec, spokojnie jeszcze dziecko się może obrocic. Do 36 TC ma czas. Potem zwykle już nie ma miejsca ale bywa że i przed samym porodem się maluch obróci.
Popieram! Mój stalrszy obrócił się głową w dół dopiero w 37 tygodniu, więc i wtedy jest szansa :D Moja młoda na razie na 100% jest nogami w dół, bo kopie w stronę krocza, co jest średnio przyjemne, ale i tak cieszę się, bo kopiące dziecko = większy spokój mamy ;)
 
Witam Mamusie attachFull835582 Mam do sprzedania ciuszki po mojej corce która urodziła się w tamtym roku :) Ciuszki kupowane w Stanach głównie marki carter’s. Są w stanie idealnym bądź bardzo dobrym

zapraszam do miej grupy na Facebooku Mała Mi Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook
 

Załączniki

  • upload_2018-1-16_16-30-26.png
    upload_2018-1-16_16-30-26.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 91
  • upload_2018-1-16_16-30-26.png
    upload_2018-1-16_16-30-26.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 77
  • upload_2018-1-16_16-30-26.png
    upload_2018-1-16_16-30-26.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 56
Hej dziewczyny a ja przy ostatnim synku dostałam kocyk i poduszkę la millou i jestem zachwycona mój synek uwielbia swoją świnke chudzinke nie usnie bez niej, oczywiście w miedzy czasie dokupilam kilka rzczy i jestem mega zadowolona super się pierze cenowo wychodzi dość drogo ale się opłaca i teraz też zamierzam kupić komplet dla malutkiej :happy: polecam z czystego serca :-D

O, ja mojej kupiłam od nich taki otulacz bambusowy i kurę do karmienia :)


dev131ps___.png
 
A co do ułożenia Maluszka to mi gin mówiła ze na razie to o niczym nie świadczy bo dziecko się i tak obraca teraz ciagle :) moja na razie ułożona miednicowo, no ale jeszcze spokojnie 2 miesiące ma czas na fikołki ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tez tak slyszalam ze dzidzius moze do rozwiazania obrocic sie to i nie raz.Moj to chyba nieraz robi roszady w brzuszku raz go po lewo czuje raz po prawo.Potrafil. ma wizycie uciec spod usg i ginka serduszka mu nie mogla porzadnie zbadac.Jq z moim jestem cztery lata raz jest dobrze a raz nie .A teraz przez hormony sie jeze jak nigdy.Ja mysle ze mam jeszcze czas na dokompletowanie bo juz wiekszosc mam.Zreszta w tej ciazy nie mam takiego bzika jak wczesniej.Jutro wizyta z glowy wiec noc z glowy pewnie .Juz sie nie moge doczekac.
 
Tak naprawdę jestem po drugim dziecku madrzejsza i wiem że dziecko dużo nie potrzebuje. Jeszcze tym bardziej jak się zamierza karmić piersią. Pampersy kilka ubranek, coś do kąpania, paracetamol w czopkach, maść majerankową i jakąś na odparzenia i miejsce do spania. Także nie mam stresu że na c jeszcze nie mam. Chyba że będzie dziewczynką to mam prawie wszystko.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej laski [emoji5]

Moja też obrócona pośladkowo cały czas, ale nie martwię się bo to wiadomo, że zdąży się obrócić jeszcze do maja :)





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry