reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

U nas tez pieknie, ptaszki slychac ale delikatny wiaterek wieje.. Trzeba uwazac zeby sie nie przeziębic:)
Moj syn odziwo nie plakal jak szedl do przedszkola :) ja od rana sprzatam zmieniam posciel bede prac :)
Dziewczyny wy macie już ubrana posciel dla dzidzi? Bo ja się zastanawiam kiedy ubrac lozeczko:)
Ja lubie cieplo ale nie gorąco. :)
 
reklama
Jak kazda zmija uwielbiam wygrzewac sie na slonku :) Mi rowniez szybko weekand zlecial. Maz wreszcie rozlozyl dla malej trampoline :)od tygodnia zebrac sie nie mogl *_* Wiec moze bedzie mogla sie wyzyc skakajac bo ja mam dosc biegania za jej rowerkiem *_*

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom

Też juzr musimy rozstawic tramppline, bo to że na rowerku jeździ, to ok, ale czesto bryka mo po meblach, bo już tęskni za skakaniem na trampolinie. No ale mąż się nie obija, ale może znajdzie trochę czasu na to ;)
 
Muszę się pochwalić. Właśnie listonosz przyniósł mi zamówione literki i się w nich zakochałam. W gratisie dostaliśmy jeszcze uszytego słonika. Gdyby któraś z was chciała zamówić te literki to moge podać link do aukcji tej babeczki. Ja jestem mega zadowolona.
ad4ab57f447a965008553e383ee7e0f4.jpg


w57vdqk38htkkpep.png
 
U nas tez pieknie, ptaszki slychac ale delikatny wiaterek wieje.. Trzeba uwazac zeby sie nie przeziębic:)
Moj syn odziwo nie plakal jak szedl do przedszkola :) ja od rana sprzatam zmieniam posciel bede prac :)
Dziewczyny wy macie już ubrana posciel dla dzidzi? Bo ja się zastanawiam kiedy ubrac lozeczko:)
Ja lubie cieplo ale nie gorąco. :)
Pogoda piękna! Oby się trzymała i nie zepsuła.

Ja mam pościel już wypraną i schowaną w szafie, żeby się nie kurzyła. Mój pan założy prześcieradło, gdy będę w szpitalu. Kołderki na razie nie będę używać (może od zimy). Boję się nagłej śmierci łóżeczkowej. Jak na razie będę kładła w rożku.

A dajecie coś pod prześcieradło? Jakiś podkład? Ceratkę?
 
U nas tez pieknie, ptaszki slychac ale delikatny wiaterek wieje.. Trzeba uwazac zeby sie nie przeziębic:)
Moj syn odziwo nie plakal jak szedl do przedszkola :) ja od rana sprzatam zmieniam posciel bede prac :)
Dziewczyny wy macie już ubrana posciel dla dzidzi? Bo ja się zastanawiam kiedy ubrac lozeczko:)
Ja lubie cieplo ale nie gorąco. :)
Nie mam łóżeczka jeszcze, ale gdybym miała to bym jeszcze nie ubierała, to już na sam koniec. Jak widzę ile kurzu w powietrzu to, żal później byłoby mi w tym kłaść dziecko. Ubrać poszewki to nie jest problem, dlatego poczekam :) A jak będzie naprawdę ciepło, to w ogóle zastanawiam się czy wyciągać kołderkę, pewnie będzie tylko ewentualnie poduszeczka i kocyk
@Katerina1985 chyba dam ceratkę, na wszelki wypadek jakby coś kiedyś przeciekło z pieluszki
 
Hejka a ja czekam na konsultacje do ciecia cesarskiego .Poczekam sobie ale bylam uprzedzona wiec sobie czekam cierpliwie. Tylko siedzenia jakies twarde ciezko bedzie wysiedzieć po pogoda superowa .A synuś z tata na kulkach ale sie wyszaleje .
 
My chyba zlozymy lozeczko w przyszlym tygodniu I poscieli na bank nie rozkladam. Jak bede w szpitalu lub wroce. Chociaz w zasadzie I tak daje tylko przescieradelko I sam kocyk :) nie wiem tylko czy materac nowy do lozeczka juz klasc I wyjmowac z folii czy lepiej pozniej

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też juzr musimy rozstawic tramppline, bo to że na rowerku jeździ, to ok, ale czesto bryka mo po meblach, bo już tęskni za skakaniem na trampolinie. No ale mąż się nie obija, ale może znajdzie trochę czasu na to ;)
Moj od rana do wieczora pracuje wiec dopiero w niedziele wlasnie znalazl czas... Po pracy czasu juz brakuje niestety :( w tym roku ma jeszcze dla malej domek drewniany robic i zastanawiam sie czy do lipca sie wyrobi xD

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale jest pieknie!! Wracsm wlasnie z pobrania krwi I sobie usiadlam w parku 10 metrow od mojego bloku. Miesiac temu otworzyli tutaj nowy plac zabaw, jakby specjalnie dla mojej Malej. Jest cieplutko I nie wieje co w Gdansku zadko spotykane jest:)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry