reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Moja w końcu zaczęła samodzielnie chodzić. Na razie tylko po domu, ale postęp jest :D. Ja na wychowawczym jestem do końca sierpnia przyszłego roku, a potem się zobaczy (moja praca jest na drugim końcu Polski ;) ).

Odnośnie wagi i wzrostu, to moja waży 11kg i nosi ubranka 86/92cm. Zębów mamy już 12, czwórki dawno wyszły. Jak na razie ząbkowanie bezobjawowe.
 
reklama
Hej ja też jestem na wychowawczym wzięłam na 2 lata a jak będzie wyjdzie w praniu.
Moja panna waży ok 10 kg śpi od 1 do 2 godzin raz dziennie.Ogolnie żywe sreberko ale to chyba wszystkie dzieci tak mają.
Życzę wszystkim zdrówka bo niestety okres chorobowy się zbliża
 
Mojemu synkowi teraz idą dolne trójki. Mamy już wszystkie jedynki, dwójki, czwórki i górne trójki się wyrżnęły.
Drzemkę mamy raz dziennie. Ostatnio śpi średnio 2 godziny, czasami 2,5.
Ubranka nosi 86/92. Jest wysoki jak na 17 miesięcy :)
Mądruje się po swojemu, dużo próbuje powtarzać.

Przesypiają Wam dzieciaki całe noce?
 
Hej Dziewczyny. Mojej wychodzi teraz ostatnia czwórka. Kazda czwórka to najmiej tydzień nie przespanych nocek. Budzi sie średnio co pol h z płaczem. Czasami daje jej ibuprofen jak juz tak mocno marudzi. A co będzie przy trojkach??? Jak któraś z Was napisala ze najgorsze 3. Az sie boje myśleć.
Ja już dwa miesiące w pracy i jest ciężko. Wrzucili mnie na nowe stanowisko, takie w sumie kierownicze. Wszystkiego musze sie uczyć od nowa. Wracam z pracy to wiadomo malutka tylko na rekach a w między czasie jeszcze lekcje z synem. Kocioł od pobudki do 21 codziennie. Juz brakuje mi sily czasami . I jeszcze te nocki z małą.
Malutką zajmuje sie babcia jak jesteśmy w pracy. Mala nic nie palcze wiec chociaz mam spokoj psychiczny. Ale nie moge sie przyzwyczaić do trybu z praca. Bardzo tesknie. Pierwszy tydzień w pracy to była maskara. Ryczlam w domu. Teraz jest troche lepiej.
Miłej niedzieli dziewczynki;)
 
reklama
Do góry