reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

reklama
a ja dziewczyny w robociez dekikatne plamienia tez rano mialam, ale to raczej jasna kawa z mlekiem. Troche plecy bola, troche brzuch. Jutro rano na bete lece ale wynik pojutrze.
 
Ja chyba jutro zrobię test,co ma być to i tak będzie ( jutro będę miała 28dc i 2 dni przed l spodziewana @to powinno już coś wyjsc)

Jeśli chodzi o objawy to poza meczacymi mnie od paru dni wzdeciami nic innego się nie pojawia nowego:-)

I co robiłaś test?

Ja dziś kupię test i rano zrobię. Już mnie tak kości, że muszę :p
Jutro będzie 27 dc i zatestuję.
 
Cześć. Śniło mi się dzisiaj, że robiłam test i wyszedł pozytywny... Na prawdziwy muszę jeszcze trochę zaczekać, bo dopiero co miałam owulację.
Obiecałam sobie ostatnio, że przestanę się nakręcać i chyba wyszło, bo jestem tylko coraz bardziej zrezygnowana, poddaje się. A może tak tylko sobie gadam, bo ten miesiąc jest wyjątkowo stresujący z różnych względów i już generalnie mam wszystkiego dość.
Powodzenia życzę!
 
Tak,zrobiłam i negatyw:-/ jeszcze żyje nadzieja do @ :-) może nie przyjdzie:-)

A u Ciebie jak?

Jutro rano zrobię z porannego moczu.
Ale tak mnie dzisiaj boli podbrzusze, że SZOK. Nawet się położyć nie mogę bo jestem w pracy. Wrrr
Wczoraj przegięłam z aktywnością bo gosci mielismy. Ognisko bylo i takie tam. Ciagle na nogach i w biegu. Dzieciaki ciągle coś chciały ode mnie. Jak znajomi poszli po 23.00 to tak mnie już plecy w krzyżu bolały, że o rany. Aż się przekręcić na łóżku nie mogłam z bólu.
Tak więc jak do jutra @ nie przyjdzie to robię TEST.
 
reklama
Do góry