reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

reklama
Super, też bym chciała takie wieści a tu dupa, krwawienie mi się pojawiło...



Kiedy nastepna wizyta??
Ja też sądziłam że wiecej zobaczę, ale lekarz twierdzi ze niby ok..jak na ten czas

a ktory Ty masz tydz.?
5+2.... A pecherzyk wielkości groszka...
Niestety fotki nie mam, już przeleciała m na wujku google zdjęcia i takie też są , wiec jeszcze nie panikuje

Witam kolejną Mamusie Gratulacje
 
Witam się i ja :)

Prawie 35 lat, druga ciąża, w domu 11 letnie bliźniaczki :D

Mieszkam poza Polską, gdzie pierwsze i jedyne usg wykonuje się między 18 a 20 tygodniem ciąży, oczywiście o ile w między czasie nie dzieje się nic niepokojącego. Ciąże prowadzi lekarz rodzinny lub położna i na pierwszą wizytę i pobranie krwi do badań należy zgłosić się między 8 a 12 tygodniem.

U mnie dopiero początek 6 tygodnia, a dokładniej 5t1d wg aplikacji Preglife. Czuję się całkiem dobrze, jedyne co mi dokucza to delikatny okresowy ból brzucha od dnia zrobienia testu.

A to moje 2 kreseczki z 3t6d:

Zobacz załącznik 1020997
Witaj.. Też używam tej apki i niby 5+2
Gratuluję pięknych kreseczek
 
reklama
Do góry