reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Musisz być na czczo 12h tak mi lekarz mówił, więc lepiej połóż się po prostu wcześniej spać A rano napjj się wody. Ja dałam jakoś radę A martwiłam się że nie dam rady byłam w sumie na głodnego 13h bo czekałam trochę na przyjęcie. Ale spoko poszło.
No to mogłabym nawet zjeść o 22 bo do 10 wtedy by było równie 12 godzin. A jak zjem o 21, tak jak planuję, to jest 13 godzin.
 
reklama
Tak późno na badania?
No tak, napisałam w tamtym poście, że dlatego się obawiam, bo mam badania dopiero na 10:00, a przychodnia nie jest w moim mieście, tylko 25 km muszę jeszcze dojechać. Niestety wredna położna, która umawia na wizyty nie bierze tego pod uwagę. Teraz w dobie "pandemii" wszyscy zachowują się tak, jakby łaskę robili, że wogóle przyjmą.
 
No tak, napisałam w tamtym poście, że dlatego się obawiam, bo mam badania dopiero na 10:00, a przychodnia nie jest w moim mieście, tylko 25 km muszę jeszcze dojechać. Niestety wredna położna, która umawia na wizyty nie bierze tego pod uwagę. Teraz w dobie "pandemii" wszyscy zachowują się tak, jakby łaskę robili, że wogóle przyjmą.
Nie ni to faktycznie jedz, wylicza sobie i tyle
 
Dziewczyny a jak wasze odżywianie ? Ja starań się jeść dobrze ale dzisiaj miałam taka ochotę na kfc i teraz siedzę i jem kurczaka mając wyrzuty sumienia... a jak u was ?
 
Dziewczyny a jak wasze odżywianie ? Ja starań się jeść dobrze ale dzisiaj miałam taka ochotę na kfc i teraz siedzę i jem kurczaka mając wyrzuty sumienia... a jak u was ?
Mam czasami napad na słodkie, lub na coś niezdrowego i wtedy zjem, ale rzadko mi się to zdarza. Częściej mam chęć na owoce. Na szczęście u mnie nie ma KFC ani McDonalda więc nie ma pokusy na aż tak niezdrowe jedzonko. 😁 Ważę się codziennie rano na czczo, więc kontroluję wagę i stoi ona cały czas w miejscu +- 0,5 kg jak to u każdego. Stoi w miejscu mimo, że brzuszek rośnie. Mierzę go co jakiś czas i w sumie 2 cm więcej. Niektóre spodnie zaczynają nieco uciskać i czasami muszę je rozpiąć 😃.
 
I jeszcze tak wam napisze ze takie zachcianki u mnie ruszyły... dzisiaj zjadłam całe brzoskwinie w puszce 🙄 teraz to kfc a od wczoraj mam tez ochotę na sałatkę jarzynowa i pierogi ruskie.. ale ta jarzynowa to z racji tego ze mam narazie odpuscic gotowanie to poprosiłam narzeczonego żeby tak na szybko kupił mi jakaś gotowa ze sklepu i była tak niedobra Ze po spróbowaniu prawie zwymiotowałem 😅
 
reklama
Mam czasami napad na słodkie, lub na coś niezdrowego i wtedy zjem, ale rzadko mi się to zdarza. Częściej mam chęć na owoce. Na szczęście u mnie nie ma KFC ani McDonalda więc nie ma pokusy na aż tak niezdrowe jedzonko. 😁 Ważę się codziennie rano na czczo, więc kontroluję wagę i stoi ona cały czas w miejscu +- 0,5 kg jak to u każdego. Stoi w miejscu mimo, że brzuszek rośnie. Mierzę go co jakiś czas i w sumie 2 cm więcej. Niektóre spodnie zaczynają nieco uciskać i czasami muszę je rozpiąć 😃.
To ja jak narazie wagowo poleciałam w dół o kilogram.. a który jesteś tydzień ? Ja po sobie nic a nic jeszcze nie widzę żeby coś brzuszek urósł 😁
 
Do góry