reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

W nawiązaniu do zamkniętego forum otrzymalam info zwrotne od Ani, ze potrzeba jeszcze jednej moderatorki i listy osób które mają być na zamkniętym.

Wiec kto chętny na drugą moderatorkę?
I prośba do dziewczyn o zgłaszanie się kto chce przejsc na zamknięte forum, piszcie na forum ze sie zgłaszacie ja sobie bede spisywać, kolejno dam Wam do wglądu kogo zapisałam i jeżeli wszystko będzie się zgadzać przekażę listę do Ani.
Zgłoszenia zbiorę w środę o godzinie 19.00 zeby każdy na spokojnie mógł zgłosić się bo zdaje sobie sprawę że nie wszyscy wchodzą tu codziennie.

Jak macie jakieś inne sugestie piszcie śmiało :)
ja rowniez jestem za przejsciem na forum zamkniete
 
reklama
Hmmm... A to nie lepiej jakoś wziąć ników z kilku stron do tyłu?
Generalnie tak byłoby najprosciej ale nie chciałabym dodawać osób które nie czytaja forum na bieżąco, które się nie udzielają.
Zeby uniknąć sytuacji że jest na forum osoba która odezwala sie raz we wrześniu i zostanie dołączona do zamkniętego.


Edit:

A siła rzeczy jak ktoś napisze, ze sie zglasza tzn. że nadal chce brac czynny udział w wątku.
Na zamkniętym wątku wrzucalysmy swoje prywatne zdjęcia, często padało z jakich miast jestesmy itp. wiec dobrze by było uniknąć na zamkniętym forum tylko czytaczy :)
Takie jest moje podejście ale jeżeli macie inne piszcie śmiało :)
 
W nawiązaniu do zamkniętego forum otrzymalam info zwrotne od Ani, ze potrzeba jeszcze jednej moderatorki i listy osób które mają być na zamkniętym.

Wiec kto chętny na drugą moderatorkę?
I prośba do dziewczyn o zgłaszanie się kto chce przejsc na zamknięte forum, piszcie na forum ze sie zgłaszacie ja sobie bede spisywać, kolejno dam Wam do wglądu kogo zapisałam i jeżeli wszystko będzie się zgadzać przekażę listę do Ani.
Zgłoszenia zbiorę w środę o godzinie 19.00 zeby każdy na spokojnie mógł zgłosić się bo zdaje sobie sprawę że nie wszyscy wchodzą tu codziennie.

Jak macie jakieś inne sugestie piszcie śmiało :)

Ja chętna do zamkniętego. 🤗
Może warto założyć nowy wątek w MAJOWYCH MAMACH 2021 i tam update’ować, kto chętny do czasu aż powstanie zamknięty. 🤔
 
W nawiązaniu do zamkniętego forum otrzymalam info zwrotne od Ani, ze potrzeba jeszcze jednej moderatorki i listy osób które mają być na zamkniętym.

Wiec kto chętny na drugą moderatorkę?
I prośba do dziewczyn o zgłaszanie się kto chce przejsc na zamknięte forum, piszcie na forum ze sie zgłaszacie ja sobie bede spisywać, kolejno dam Wam do wglądu kogo zapisałam i jeżeli wszystko będzie się zgadzać przekażę listę do Ani.
Zgłoszenia zbiorę w środę o godzinie 19.00 zeby każdy na spokojnie mógł zgłosić się bo zdaje sobie sprawę że nie wszyscy wchodzą tu codziennie.

Jak macie jakieś inne sugestie piszcie śmiało :)
Zgłaszam się 🙂
 
reklama
Do góry