reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Mnie od razu pytali czy potrzebuje już termin,ale ja nie jestem dyspozycyjna.
No właśnie rozumiem, widzę tez, ze dziewczyny muszą planowac sporo do przodu, bo ginekolog ma tak zawalony kalendarz. U mnie tydzień czy dwa do przodu zawsze jest ok. Właśnie wzielam się na odwagę i przeniosłam wizytę, miałam za tydzień, chce poczekac dwa tygodnie :) Te wizyty co 2 tyg trochę męczą.
 
No właśnie rozumiem, widzę tez, ze dziewczyny muszą planowac sporo do przodu, bo ginekolog ma tak zawalony kalendarz. U mnie tydzień czy dwa do przodu zawsze jest ok. Właśnie wzielam się na odwagę i przeniosłam wizytę, miałam za tydzień, chce poczekac dwa tygodnie :) Te wizyty co 2 tyg trochę męczą.
Ja przy dzieciach to pełna kalkulacja dni,godz ,dojazdu 😁😁
 
No właśnie rozumiem, widzę tez, ze dziewczyny muszą planowac sporo do przodu, bo ginekolog ma tak zawalony kalendarz. U mnie tydzień czy dwa do przodu zawsze jest ok. Właśnie wzielam się na odwagę i przeniosłam wizytę, miałam za tydzień, chce poczekac dwa tygodnie :) Te wizyty co 2 tyg trochę męczą.
Trzymam kciuki, żebyś się nie denerwowała 🥰 ja chodzę co miesiąc i tydzień przed wizytą przebieram nogami.
 
Trochę mnie przeraza ten upływ czasu i planowanie badań połówkowych… kiedy najlepiej się zapisać? Problem mam jeden, 20sty tydzień mam w Wigilię :D 19+4 to dużo za wczesnie? Kolejna opcja to jakoś 20+5, ale jak zamkną mi ginekologa do nowego roku, to dopiero mogę iść 21+4 :o
Ja miałam w pierwszej ciąży w skończonym 22 tc

Też nie czuje się z takim planowaniem... Mam stracha że pójdę we wtorek i się okaże że nie ma co badać.. :(
 
reklama
Do góry