reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Przyznam się do czegoś , zrobiłam dzisiaj rano bhcg, dostałam skierowania na badania od lekarza pierwszego kontaktu morfologia i crp i stwierdziłam ,że skoro już mnie kłują to zapłacę jeszcze sobie za betke.
Najlepsze jest to że już mam wyniki 😱
W środę beta wynosiła 1836, natomiast dzisiaj wynik to 4294 😊
Odrazu poprawił mi się humor, jeszcze powtórzę betke w poniedziałek tak jak kazała ginka i zastanawiam się czy powtarzać progesteron czy dać sobie już spokój 🤔
Naprawdę muszę przestać panikować 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
 
Ja patrząc na przebieg rozwoju swojej trójki to mogę stwierdzić jedno. Jak się wydaje, że już ma się wszystko przerobione i wie się na co się nastawić to można być pewnym że kolejne dziecko zaskoczy czymś innym. Niby ten sam dom, te same geny, takie samo wychowanie, a jednak każde dziecko inne. Inne charaktery, inne czasy rozwoju, inne choroby itd. Aż się boje czym mnie 4 dziecko zaskoczy, bo chyba już wszystkie możliwe rzeczy przerobiłam 🤔
 
Będąc w drugiej ciąży też się obawiałam. Od kad tylko byłam w ciąży tłumaczyłam córce, że będzie nowy dzidziuś. Dawałam jej tulić się do brzucha , słuchać i mówić. Jak przyjechałam że szpitala bałam Się zazdrosci. Helenka jednak mnie zaskoczyła i była bardzo szczęśliwa. Od kas byłam w domu , dzielilismy się opieką z mężem tak ,że każdego dnia miałam kwadrans czy dwa dla starszej. Nie odczuwam tego tak bardzo. Teraz patrząc na młodszą wie. , że będzie problematyczne, bo to jest mój rzep ;) Starsza nie może mi usiąść na kolanach , bo jest zazdrość. Mimo tego nie mogą bez siebie żyć i to jest najwieksza.nagroda :)
 
Będąc w drugiej ciąży też się obawiałam. Od kad tylko byłam w ciąży tłumaczyłam córce, że będzie nowy dzidziuś. Dawałam jej tulić się do brzucha , słuchać i mówić. Jak przyjechałam że szpitala bałam Się zazdrosci. Helenka jednak mnie zaskoczyła i była bardzo szczęśliwa. Od kas byłam w domu , dzielilismy się opieką z mężem tak ,że każdego dnia miałam kwadrans czy dwa dla starszej. Nie odczuwam tego tak bardzo. Teraz patrząc na młodszą wie. , że będzie problematyczne, bo to jest mój rzep ;) Starsza nie może mi usiąść na kolanach , bo jest zazdrość. Mimo tego nie mogą bez siebie żyć i to jest najwieksza.nagroda :)
siostrzana miłość jest piękna 😍 😍 😍 wiem coś o tym bo sama mam młodsza siostrę i żyć bez niej bym już nie mogła 😊
 
reklama
Mamy to 😍😍
 

Załączniki

  • 03ed7b49-8c77-46ee-a88c-54834c53017e.jpg
    03ed7b49-8c77-46ee-a88c-54834c53017e.jpg
    56,7 KB · Wyświetleń: 100
  • 3db4909e-bb29-4372-9944-0dc9d398f681.jpg
    3db4909e-bb29-4372-9944-0dc9d398f681.jpg
    59,6 KB · Wyświetleń: 97
Do góry