reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja bym wolała jeszcze trochę poczekać ale musimy powiedzieć moim rodzicom bo z kimś muszę zostawić mała na następna wizytę. Głupio jednym mówić a drugim nie. Wiec ze moj ma w sobote urodziny to zaprosiliśmy rodziców i jego babcie. Nikt się nie domyśli co za okazja spotkania 😀 kupiłam koszulkę mam sekret a z tylu będę straszą siostra i ubierzemy małą w nią i w którymś momencie zdejmę jej bluze. Zobaczymy kto zauwazy 🤣 jak nie to będziemy pytać czy ma ładna koszulkę.
Moj mówi trzeba nagrać reakcje, ja mówię ja nie będę nagrywać bo będę się śmiać. A on do mnie tylko nie patrz wtedy na mnie bo tez się będę śmiał 🤣
Nie obwieszczamy jeszcze wszem i wobec wszystkim znajomym wiadomo.
Moja mama to długo potrzebowała na zajarzenie haha przeczytała z mam sekret, potem kilka razy na głos będę starszym bratem ja już byłam w pracy a maz jeszcze przed wyjściem i po kilku minutach moja mama usiadła i krzyknęła "czy moja córka jest w ciąży??" Hehehe moj maz to się strasznie śmiał bo z kuchni słyszał jak czyta na głos i rozkminia o co tu chodzi haha :D jeszcze teściom musimy tez powiedzieć w ten sposób ale to zależy od tego kiedy pojedziemy do nich ;)
 
reklama
Do góry