Słoneczko świeci
Fanka BB :)
Czyli widzę, że jest pół na pół to nie zawsze wiadomo o którym tygodniu będzie mowa![]()
Dla ułatwienia możemy pisać konkretnie, czyli np 6+4
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Czyli widzę, że jest pół na pół to nie zawsze wiadomo o którym tygodniu będzie mowa![]()
Dlatego ja zawsze mówię 7+3Ja mówię ze w 7 tygodniu od 7 do 7+6, dopiero od 8+0 mówię ze jestem w 8
a te artykułu są jakoś poparte badaniami? Bo pierwsze słyszę o tym, ja się z mężem nie hamujęDziewczyny może mam nie typowe pytanie ale jak u was z współżyciem, bo lekarz mi mówi, że nie ma przeciwwskazań ale wiadomo, że teraz trzeba ostrożniej i delikatniej. Ale zaś na necie różnie czytam. Nawet w apce znalazłam artykuł, że nasienie przedostane się do wewnątrz moze grozić poronieniem, bo nasienie ma hormony i prostaglandyny. Zaraz przestanę wszystko czytać![]()
Haaa w apce piszą ale nie przekładają do tego źródeł ani badańa te artykułu są jakoś poparte badaniami? Bo pierwsze słyszę o tym, ja się z mężem nie hamujępłód jest chroniony przecież, nie przeszkadza mu noszenie 13kg klocka to tym bardziej seks
Dziewczyny może mam nie typowe pytanie ale jak u was z współżyciem, bo lekarz mi mówi, że nie ma przeciwwskazań ale wiadomo, że teraz trzeba ostrożniej i delikatniej. Ale zaś na necie różnie czytam. Nawet w apce znalazłam artykuł, że nasienie przedostane się do wewnątrz moze grozić poronieniem, bo nasienie ma hormony i prostaglandyny. Zaraz przestanę wszystko czytać![]()
No właśnie i tu jestem w kropce, bo jestem pierwszy raz w ciąży i to loteria jak wszystko może wpłynąćGinekolog mi mówiła że jeśli ciąża jest zdrowa, nie ma żadnych krwiaków ani torbieli to nie ma żadnych przeciwwskazań.Kolezanka za to mi mówiła że jej gin po poronieniu odradził współżycie w pierwszym trymestrze.
Jesli nie ma plamien to bym spokojnie współżyła, z reszta my wspolzyjemy a w pierwszej ciąży nie.No właśnie i tu jestem w kropce, bo jestem pierwszy raz w ciąży i to loteria jak wszystko może wpłynąć![]()