reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Powiedzcie że Xonvea się jeszcze rozkręci i zacznie działać… spędzam kolejną godzinę w objęciach toalety😭.
Naprawdę podziwiam kobiety które są w stanie znosić to wszystko bez narzekania. Wszystko mnie boli, czuje się jak zombie. A to dopiero 8 tydzień 😓
A jaką dawkę przyjmujesz ?
Ja dziś przed wyjazdem do biura też zaliczyłam rzyga 😅
 
reklama
Jejku ja dziś jadąc do pracy prawie puściłam pawia w aucie. Wygrzebałam pieczywo, które miałam na śniadanie i zjadłam kilka kęsów to mi się lepiej zrobiło.
Z tym że ja biorę jeszcze euthyrox i nie powinnam jeść 1h po wzięciu tabletki no ale musiałam 🙈
 
Ja jestem w 5tc+3 i pierwszą wizytę mam w ten czwartek. Mam nadzieję na jakieś dobre wieści 😊 Dziewczyny piszą, że pod koniec 5 tygodnia miały już niekiedy widoczne serduszko na usg i to mi dodaje otuchy.

Termin porodu liczony w aplikacji wychodzi na 25 maja.

Ja jestem w 5tc+3 i pierwszą wizytę mam w ten czwartek. Mam nadzieję na jakieś dobre wieści 😊 Dziewczyny piszą, że pod koniec 5 tygodnia miały już niekiedy widoczne serduszko na usg i to mi dodaje otuchy.

Termin porodu liczony w aplikacji wychodzi na 25 maja.
O to mamy ten sam termin🥰 ja wizytę dopiero w poniedziałek, daj znać czy będzie już słychać serduszko 😉
 
A jaką dawkę przyjmujesz ?
Ja dziś przed wyjazdem do biura też zaliczyłam rzyga 😅
Zaczęłam od 1 tabl, dziś wchodzę z 2. I modlę się żeby zadziałało 🤮

Jak ogarniacie wykonywanie badan na NFZ? Macie osobno ginekologa nfztowego? Bo zakładam ze lekarz rodzinny nawet na podstawie wypisu od ginekologa na większość badan nie będzie mógł wypisać skierowania? (Poza podstawami typu morfologia czy mocz)
 
Gin mi kazała przyjść za 3 tygodnie czyli wypada 16.10, jednak wolny termin jest jedynie na 23.10 lub 09.10 i nie wiem który lepiej wybrać 🤨
 
Jejku ja dziś jadąc do pracy prawie puściłam pawia w aucie. Wygrzebałam pieczywo, które miałam na śniadanie i zjadłam kilka kęsów to mi się lepiej zrobiło.
Z tym że ja biorę jeszcze euthyrox i nie powinnam jeść 1h po wzięciu tabletki no ale musiałam 🙈
A nie pol godziny? Tak jest w ulotce.
 
Zaczęłam od 1 tabl, dziś wchodzę z 2. I modlę się żeby zadziałało 🤮

Jak ogarniacie wykonywanie badan na NFZ? Macie osobno ginekologa nfztowego? Bo zakładam ze lekarz rodzinny nawet na podstawie wypisu od ginekologa na większość badan nie będzie mógł wypisać skierowania? (Poza podstawami typu morfologia czy mocz)
Tak, mam osobnego od badań i ewentualnie recept :)
 
reklama
a mam pytanie. w sumie 3 ciąża a lekko panikuje. Czy Wy tez czujecie brzuch? to nawet ciezko nazwac bolem jakims micnym bardziej takim lekkim kłóciem. tak jakbym ciagle byla dzien przed okresem
 
Do góry