reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam, ja też nie bardzo wiem o co chodzi z tym testem Pappa?

A poza tym proszę trzymajcie kciuki dzisiaj o 14! idę do jaskini lwa (gabinetu szefowej) oznajmić o fasolce :unsure:
 
agusiaa trzymam kciuki ;-) ja też będę musiała niebawem powiedzieć, bo juz niesposób sie nie domyśleć (jestem coraz grubsza) no i wyszło, że jedna z moich podopiecznych w pracy też zaciążyła :tak: ale to jakiś 5tydzień i nic jeszcze szefowi nie powiedziała ;-) więc będziemy 2 spośród 4:-D oj będzie się działo :cool:
 
Szwarou, wydaje mi się,że test ten wykonuje się wtedy kiedy w rodzinie zdarzały się osoby które chorowały. Bo przeważnie choroby te są uwarunkowane genetycznie. Lekarz przeprowadza wywiad na początku, i jeżeli jest ok. to chyba nie ma potrzeby robić tego testu. Jeżeli zagrożony byłby każdy płód to pewnie to badanie było by obowiązkowe.
 
nie jest to badanie obowiązkowe, ale ja chciałam wiedzieć wcześniej... ja jakoś wcześniej zawsze wole dmuchać na zimne ;-) a co ma byc i tak będzie :-D
 
Witam Was drogie Majóweczki bardzo cieplutko, choć pogoda na zewnątrz nie za bardzo.....brrrrr...:-( Jestem tu po raz pierwszy, bo to także mój pierwszy Dzidziuś :) :-D Ja tez mam termin na 6 maja, więc przynajniej wirtualnie będziemy mogły porównywać, jak rosną nasz skarby i jak my sie czujemy..Bardzo się cieszę, ze jest takie forum i że tak dużo na nim Dziewczyn, które zostaną mamusiami chyba w najpiękniejszym miesiącu roku. Pozdrawiam serdecznie...:happy:
 
:-)Ja czuje coraz lepiej, wszystkie dolegliwości mineły, rokwitam jak inni mówia, nabrałam energii, czuć że zbliża sie piękny II trymestr.:-)
 
reklama
Witam Was drogie Majóweczki bardzo cieplutko, choć pogoda na zewnątrz nie za bardzo.....brrrrr...:-( Jestem tu po raz pierwszy, bo to także mój pierwszy Dzidziuś :) :-D Ja tez mam termin na 6 maja, więc przynajniej wirtualnie będziemy mogły porównywać, jak rosną nasz skarby i jak my sie czujemy..Bardzo się cieszę, ze jest takie forum i że tak dużo na nim Dziewczyn, które zostaną mamusiami chyba w najpiękniejszym miesiącu roku. Pozdrawiam serdecznie...:happy:
 
Do góry