reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Czekałam aż się pojawi Maj 2008 i nareszcie !!!
Ja tez jestem majóweczka ale 2007 - tyle tylko że synuś się pospieszył i urodził sie w kwietniu :tak:

Bardzo gorąco wam gratuluję i życzę aby wasze ciąże były jak to mówią "łatwe i przyjemne" ;-)oraz żeby urodziły się wam piękne i zdrowe dzieciaczki :-D
Maj to przepiękny miesiąc na urodziny :-D:-D
GRATULACJE
 
reklama
Wszystkiego dobrego dziewczyny! Spokojnych 8 miesięcy :) Cieszcie się ciążą a w maju tulić będziecie swoje małe szczęścia :)
 
czesc, majoweczki! niniejszym dolaczam :-) moj termin - 8 maj 2008! cudnie!!! strasznie sie ciesze, choc tym razem nie planowalismy jeszcze malucha - moj synek, Filipek, urodzil sie 21.12.2006 i ma ledwo 8 miesiecy ;-) ale ponoc z wpadeczki rodza sie dziewczynki... na co licze... :-D

pozdrawiam was wszystkie goraco!!! zawsze chcialam rodzic w maju lub czerwcu - no i mam!!!
 
Dziewczyny Zazdroszczę Wam!!!! Aż Się łza W Oku Kręci. Niedawno Sama Byłam Przyszłą Mamą Majową, Ale 2007. A Teraz Wy. Ciąża To Najpiękniejszy Okres W Moim życiu, A Teraz To Po Prostu Bajka.
Cieszcie Się Każdym Dniem, Każdym Malutkim Ruchem W Brzuchu, Każdą Mdłością, Wszystkim, Bo Za Tym Zatęsknicie.
Mocno ściskam Wszystkie Mamunie Majowe 2008. Będę Tu Czasem Zaglądać Do Was, Co Nowego. Dbajcie O Siebie I O Maleństwa.
 
My tez gratulujemy majowym mamą:), to piekny miesiąc na nowe maleństwa, sama mam malucha z maja 2007:-D
 
Widzę Aenye że obie bedziemy miały małą różnicę pomiędzy dzieciaczkami :-) Tylko mój Wiktorek ma dopiero 5 miesięcy więc jest troszkę młodszy od Twojego Filipka ;-) też mam nadzieję że tym razem będzie Amelka :tak: pozdrawiam
P.S dzisiaj idziemy do lekarza :-)
 
Gratulacje dla wszystkich majóweczek 2008!!! Mój Piotruś urodził się 25.05.2007 r. i od tej pory uważam maj za najszczęśliwszy i najpiękniejszy miesiąc. Cieszcie się każdą chwilą ciąży, bo mimo niewielkich uciążliwości to piękny okres. Ja już tęsknię za brzuszkiem!
 
Witam majóweczki.Gratuluje wam niezmiernie i życzę udanych i szczęśliwych ośmiu miesięcy.Ja mam termin na 17.04.pozdrawiam:-)
 
reklama
Gratulacje dla Majoweczek! My jeszcze na etapie staran o kolejna dzidziunie i mialam nadzieje na Maj, bo sama urodzilam sie w Maju i to naprawde cudowny miesiac na urodziny...
Ale jesli bedzie czerwiec... To tez oszaleje z radosci:-D:-D:-D:-D
 
Do góry