reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Zwolinka witaj kolejna majoweczko:-)

My dzis bylismy na starych smieciach sasiadom sie pochwalic no i moj R przy okazji opic nowine:tak::-DDzionek minal fajnie i juz siedzimy sobie w domku,moje kochanie zmeczone juz spi;-)a zaraz kolej na moje dziecko.Ja chyba tez dzis dlugo nie posiedze bo mnie kregoslup nawala:baffled:
 
reklama
Witam i ja :tak: Po dzisiejszym pozytywnym teściku :tak::tak: Niestety nie zachowałam na pamiątkę, tylko wyrzuciłam, ale co tam!
Z taką radością na 100% poczekam jeszcze do wizyty u gina, żeby potwierdził, że wszystko ok.... postaram się pójść w przyszłym tygodniu!
Termin mi się wyliczył między 15 a 17 maja (na stronie babyboom), z metody mojej dawnej lekarki 18 maja, hmmm zobaczymy co powie gin. Zarówno ja jak i mąż jesteśmy z maja (ja - 4 on 13) więc się cieszę. Nasz pierwszy synek urodził się we wrześniu 2005, niebawem kończy 2 latka.
Zajrzę tu na początku tygodnia, pozdrawiam baaaardzo serdecznie wszystkie przyszłe mamusie!!
 
witajcie!!!!!!!!!!

Mam nadzieję że też kiedyś będę taka szczęśliwa!!!!!!!!!!

Ogromniaste gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!
 
Aenye doznałam szoku jak cię tu zobaczyłam!!!!!!!!!!! No ładne kwiatki!!!! Serdecznie gratuluje kochana!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję ze faktycznie będzie teraz córcia :)

W ogóle wam wszytskim życze cudownych 9 miesięcy i maj to super miesiąc na rodzenie (jestem mamą majowo-czerwową 2006). JESZCEZ RAZ GRATULACJE DLA WSZYTSKICH MAM!!!!
 
Iwonka, bardzo się cieszę, że po pierwsze się udało, a po drugie że mamy terminy tak blisko siebie.
Ja się zastanawiam, czy iść do gina w tym tygodniu czy poczekać (prawdopodobnie w weekend muszę wyjechać i nie będzie mnie może aż dwa tygodnie) - pewnie pójdę, bo potrzebuję potwierdzenia, że wszystko wygląda dobrze ;-)

Zastanawiam się nad pierwszym usg i chyba umówię się w Wawie do Osóbki-Morawskiego, gdzie robiłam Maksia pierwsze dwa usg. Wprawdzie cena wysoka, ale za to opis bardzo dokładny, zawsze mi go lekarka konstancińska bardzo polecała ... A Ty Iwonka, gdzie będziesz robiła?
 
reklama
Czesc OlaK i ja chyba w tym tygodniu tez chyba nie popjde do gina bo chce isc odrazu na Usg a pierwsze powinno byc w 6-7 tygodniu wiec jest jeszcze za wczesnie.Ja jeszcze nie wiem,ale chyba na Emili Plater bede chodzila tam jest prywatna klinika i nawet ta slynnna polozna prowadzi tam szkole rodzenia Janette Caliytta nie wiem jak sie ja pisze.....
A jak samopoczucie?
 
Do góry